Wpis z mikrobloga

@AxlRose: 1-2h dziennie? To weź jakiegoś pekińczyka albo innego psa ozdobnego. Nic, co ma teriera w nazwie, nie jamnika, nie buldoga i mopsa (bo to słabe rasy i po co je rozmnażać), może cavalier też by się nadawał.
@AxlRose: tylko że szczeniak Ci nie zostanie sam w domu na 8h na lajcie :P Najlepiej znajdź w swojej okolicy jakąś zaufaną fundację, która ma domy tymczasowe, gdzie psy są nauczone zostawać w chacie na czas nieobecności tymczasowych właścicieli i weź sobie jakiegoś małego, spokojnego kundelka, który jest już starszy i ma wszystko w nosie.
@r__k: z ostatnim zdaniem się zgodzę, z pierwszym niekoniecznie. Tak właśnie, dokładnie tak, nie inaczej ( ͡ ͜ʖ ͡)
I już piszę dlaczego.
Jako posiadaczka pieska terierka, małego #!$%@?.
Moje bubu właśnie słodko śpi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie - 1-2 godziny tak łącznie, zakładając że przeciętnie pies dostaje 3 spacery dziennie to nie jest super ilość i trudno
@matra: napisałam - nie teriera, jamnika, buldoga i mopsa :D Koleżanka też wzięła szczeniora ostatnio 8 tyg + 2 tyg nauki zostawania w domu (wzięli wolne) i już zostawał sam później w kojcu w salonie. Co nie zmienia faktu, że nie z każdym się tak da, dlatego trzeba być gotowym na różne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i standardowo się podpisuję pod całą resztą :D
@supersucker: mój dziadek miał szorstkowłosego, uwielbiałam tego psa () ale to był pies myśliwski, raczej nie do bloku z trzema krótkimi spacerami
@supersucker: nie no, ja wczoraj przeczytałam, że 'weterynarz twierdzi że kundel jest mixem z jamnikiem bo ma krzywe łapy' xDDDDD
no jak jamnik ma koślawe łapki to trochę słabo, jak za długi to w sumie też, hodowcy w opór zepsuli jamnika, jak ostatnio popatrzyłam na zdjęcia z zapowiedzi miotów to o #!$%@? złoty :O
@matra: My z różowa wybierając psa zastanawialiśmy sie mocno nad jamniorem. Ale dla nas nie istnieje cos takiego jak miniaturka. No #!$%@? mać. Jamnik miniaturowy, króliczy, albo jeszcze inny w typie cziłały a gdzie prawdziwy zwykły jamnik? Moze kilka procent wszystkiego