Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ktokolwiek powiedział, że najtrudniejszą częścią pracy w domu jest rodzina, miał świętą rację.

Właśnie moja żona nazwała mnie pieprzonym egoistą, bo nic jej nie pomagam w pracach domowych i przy dzieciach, tylko bym się chciał zamknąć w pokoju i udawał, że pracuję. Zero spokoju, zero szacunku do pracy, ciągle dupę zawraca, a to przewiń, a to zupę zamieszaj, a to pranie rozwieś, a to dziecku dupę wytrzyj.
Skupić się na niczym nie można. No i pewnie, mogę cały dom posprzątać i obiadu na trzy dni nagotować (a robię to, a co!) ale PO PRACY. Tego nie jest w stanie pojąć.
Próbowałem postawić granicę i powiedziałem, że MNIE NIE MA, jestem W PRACY, to standardowo płacz i groźba, że się do mamusi wyprowadzi (ale sama nie pojedzie, mam ją odwieźć).

No już, pożaliłem się.


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #pracazdomu #homeoffice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Micho_master: to drugie, czesto Ci ludzie nie dają sobie na wszystko czas, a to warto przed troche ze soba pochodzic, pobyc, przezyc rozne sytuacje, pomieszkać razem a nie 2 lata zwiazek i cyk robim dzieci slub i wynajmujemy mieszkanie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku, jak nie potrafiłeś przewidzieć tego jak będzie to wyglądać przy dzieciach to powodzenia w dalszym życiu. Ja od początku zdecydowanie mówiłem "nie" pracy zdalnej, bo bym chyba z 20 minut z ośmiu godzin przepracował w domu przy dzieciach. Już lepiej wziąć laptopa i się zamknąć w samochodzie.
  • Odpowiedz