Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ktokolwiek powiedział, że najtrudniejszą częścią pracy w domu jest rodzina, miał świętą rację.

Właśnie moja żona nazwała mnie pieprzonym egoistą, bo nic jej nie pomagam w pracach domowych i przy dzieciach, tylko bym się chciał zamknąć w pokoju i udawał, że pracuję. Zero spokoju, zero szacunku do pracy, ciągle dupę zawraca, a to przewiń, a to zupę zamieszaj, a to pranie rozwieś, a to dziecku dupę wytrzyj.
Skupić się na niczym nie można. No i pewnie, mogę cały dom posprzątać i obiadu na trzy dni nagotować (a robię to, a co!) ale PO PRACY. Tego nie jest w stanie pojąć.
Próbowałem postawić granicę i powiedziałem, że MNIE NIE MA, jestem W PRACY, to standardowo płacz i groźba, że się do mamusi wyprowadzi (ale sama nie pojedzie, mam ją odwieźć).

No już, pożaliłem się.


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #pracazdomu #homeoffice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 134
  • Odpowiedz
@Likenavy: Piękne jak cię nawet różowe zaorały w konwersacji. Ładnie cię dziewczyna/żona wytresowała, tylko czy nie szkoda ci własnej godności.
  • Odpowiedz
Próbowałem postawić granicę i powiedziałem, że MNIE NIE MA, jestem W PRACY, to standardowo płacz i groźba, że się do mamusi wyprowadzi (ale sama nie pojedzie, mam ją odwieźć).

No już, pożaliłem się.

I nie zostawię tej Karyny, nawet nie próbujcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@?. A morduj się miras, tylko zebyś za kilka lat nie żałował, że myślałeś kutazem, zamiast głową. S fartem,.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ja myślę że problem może być i w tobie i w niej. W tobie jeżeli pracujesz w domu więcej niż powinieneś lub zamykasz się sam żeby mieć spokój a liczysz na to że obiad będzie podany, posprzątane a ty skończysz pracę i możesz odpoczywać. W niej jeżeli nie rozumie że te 8 godzin trzeba mieć spokój i dopiero po nich może mieć jakiekolwiek problemy ze nic nie robisz. Pytanie też
  • Odpowiedz
nie wiedziałeś z kim masz do czynienia zanim wziąłeś ślub?


@Wygryw_z_wyboru: Większość facetów nie ma, żeby naprawdę poznać wszystkie strony człowieka trzeba pobyć z nim najpierw parę lat, a nie rok i biec podpisywać umowę prawną przy której zawsze kobieta będzie miała 90 procent szans na rozjechanie Cie wałkiem przy rozwodzie.
  • Odpowiedz
PotężnyŁobuz: Klasyka gatunku.
Widze to często u kobiet w rodzinie (w sumie u facetów czasem też). Wiecej, wiecej i więcej. Zrobisz coś ekstra dziś (tak jak Ty, pomoc w domu), za tydzien to juz bedzie norma i Twój obowiązek.

Polecam następujące działanie (przetestowane).
Sprawdź jej blef, niech jedzie do swojej matki (ale sama), jeśli nie szanuje Twojej pracy. Postaw jasne warunki, bez negocjacji, i tłumaczenia. Powiedz że nie zgadzasz się na szantaż.
Możesz też zagrozić że jeśli zabierze dziecko bez pozwolenia, zgłosisz to jako uprowadzenie rodzicielskie (dziecko musi przebywać w miejscu
  • Odpowiedz
AnalogowaBabcia: Op to debil. Ale nie że się z żoną poprztykał. Zdarza się w każdym związku. Op to debil bo nie wiem po co na mirko to pisze. Czego się spodziewał. Że mu incele dobrze poradzą? He he rzuć te debilke. Jak można się z nią wiązać. Dał się podporządkować. No debile. Op debil, komentujący incele, choć nigdy w związku nie byli. No sami debile.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Likenavy: załóżmy, że pracujesz w biedrace na kasie i zona zadzwoni do Ciebie, że śmieci trzeba wynieść to rzucisz wszystko dookoła i pojedziesz do domu wynieść śmieci czy może jednak poczekasz z tym aż wrócisz się z pracy
  • Odpowiedz