Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ktokolwiek powiedział, że najtrudniejszą częścią pracy w domu jest rodzina, miał świętą rację.

Właśnie moja żona nazwała mnie pieprzonym egoistą, bo nic jej nie pomagam w pracach domowych i przy dzieciach, tylko bym się chciał zamknąć w pokoju i udawał, że pracuję. Zero spokoju, zero szacunku do pracy, ciągle dupę zawraca, a to przewiń, a to zupę zamieszaj, a to pranie rozwieś, a to dziecku dupę wytrzyj.
Skupić się na niczym nie można. No i pewnie, mogę cały dom posprzątać i obiadu na trzy dni nagotować (a robię to, a co!) ale PO PRACY. Tego nie jest w stanie pojąć.
Próbowałem postawić granicę i powiedziałem, że MNIE NIE MA, jestem W PRACY, to standardowo płacz i groźba, że się do mamusi wyprowadzi (ale sama nie pojedzie, mam ją odwieźć).

No już, pożaliłem się.


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #pracazdomu #homeoffice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 134
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: skąd wy #!$%@? bierzecie te laski.
Moja się pyta czy może jak z siostrą pogada na Skype w drugim pokoju to będzie przeszkadzać w pracy i najwyżej herbatę przyniesie jak mam robotę.

Swoją drogą to wyślijcie te baby do pracy, zamiast utrzymywać i jeszcze się użerać.
  • Odpowiedz
@Micho_master: Klapki na oczach. Ja mówiłam swojemu bratu przed ślubem, że jego żona jest #!$%@?ęta i żeby się zastanowił. A on na to "no, ale jak ją zostawię, to ona powiedziała, że się zabije". To tylko kolejny powód żeby manipulatorkę rzucić, ale co ja tam wiem. Teraz 5 lat po ślubie, on się żali, że ma depresję, że nigdy nie chciał dwójki dzieci i kredytu, on chciał podróżować XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zdradzę ci sekret kobiety nienawidzą jak facet nic nie robi, widocznie twoje siedzenie na komputerze w domu traktuje jako rozrywkę, więc teraz myśli, że nic nie robi. Życie mnie nauczyło że kobiety myślą tylko o pieniądzach i jak ty "się #!$%@?" w jej oczach to ona jest podwójnie stratna raz że musi "za ciebie" robić a dwa, że ona traci na tym bo nie zarabiasz dla niej pieniędzy.
  • Odpowiedz
że się do mamusi wyprowadzi


@AnonimoweMirkoWyznania: Sam bym jej spakował walizke i wystawił pod drzwi upewniając się że wie o tym że ją tam parkuję dla niej. Nawet bym jej pomógł znieść ją do taksówki. Na szantaże i groźby odpowiedź jest tylko jedna i zawsze taka sama.
  • Odpowiedz