Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy #logikaniebieskichpaskow #pokazmorde

Mam 26 lat i nigdy nie używałem regularnie kosmetyków. Mam taki pomysł na eksperyment - zrobie zdjecie swojego ryja i przez miesiąc będę regularnie używał następujących produktów:

1. żel do twarzy
2. krem do twarzy na noc:
3. peeling
4. krem pod oczy
5. żel do golenia: Nivea Men

Zawsze lubiłem swój ryj, ale fakt że wygląda na przemęczona i troche zaniedbany. Za miesiąc pokazuje swój ryj z maja + swój ryj po miesiącu stosowania kosmetyków. Co wy na to?

W sumie taguje #przegryw bo może was to zainteresuje
  • 126
@zielonzielon: Super pomysł, facetów ciężko nakłonić do zmian w pielęgnacji. Jestem kosmetyczką i specjalizuję się w pielęgnacji cer dlatego poradzę tylko jedną bardzo ważną rzecz na początek - zanim kupisz jakiekolwiek kosmetyki zdiagnozuj swoją cerę abyś sobie nie zaszkodził. Prosty test pozwoli Ci na wskazanie chociaż podstawy : spójrz rano w lustro i określ, które części Twojej twarzy się błyszczą. Określ w których miejscach widać jakiegolwiek typu zmiany (zaskórniki, stany zapalne,
Jeszcze po żelu do twarzy dodaj hydrolat/tonik i dopiero krem nawilżający ☺️☺️ i peeling tak jak wczensiej pisali, raz na tydzień wystarczająco.
@ksardas: Spoko, pamietam o tym. Póki co nie widzę dużej róznicy poza tym, że mam mniej podkrążone oczy. Oprócz kremów wprowadziłem pare innych drobiazgow jak picie wiekszej ilosci wody. Obszerny raport za 3-4 tygodnie.