Wpis z mikrobloga

@US17: Dużo Janek sam nagrywa? To co puszczasz na kanał w formie np. Świata według Łosiów to jest wszystko co nagrał czy tylko jakieś wybrane the best of wycięte z masy jego gderania o niczym?
@PZt37: swiat według łosiów kiedy to było :D starałem się wybierać jak najlepsze, ale czasem brakwało materiału dzisiaj mówił, że nagra jak się wiesiek wypowiada, no ale się nie doczekamy chyba. Planuję zrobić to co już kiedyś mówiłem pełnometrażowy film z rajdu po hasiokach z kamerki sportowej na glowie xD ciekawe materiały będą jak pojedzie w rodzinne strony do Szczuczyna
@US17: najlepiej kamera przypięta na głowie, to byłby hit ( ͡° ͜ʖ ͡°) patrzeć na życie z perspektywy Rodo (oglądanie się za dupami, wizyta u Aldony, wybieranie skarbów z hasioka). Tylko czy są tak wytrzymałe baterie, żeby kamera przeżyła kilka godzin z Jankiem...
dzisiaj mówił, że nagra jak się wiesiek wypowiada, no ale się nie doczekamy chyba.


@US17: jesteś inteligentny, więc powinieneś nie tylko zrozumieć, że od początku chodzi o kasę za lajty - ale też odpowiednio ich ustawić...

niestety, nie oglądam, poza wyrywkami, roda&rodzinki, więc trudno mi empatować na motywacje Wieśka ..