Wpis z mikrobloga

A co byś chciał zobaczyć?


@SheepOfWallStreet: 'nie chciałbym' zobaczyć takich wpisów, bo to nic nie znaczy.

U buka też mozna sie pochwalić 4 kuponami na 10k, ale zaraz przed nimi mogło być 30k w plecy tego samego dnia, bo są też tacy co grają grubo

A kto inny pokaże miesięczny bilans +1k, bo gra nisko i powie to o nim więcej niż te 10k pierwszej osoby.

No offence, na pewno wiesz
@KOLEGAMAMY: Bo to wpis tylko dla rozrywki, do tego od dawna shortuje Lyft i Uber i nie raz już o tym pisałem. Raz nawet jeden mirek wszedł razem ze mną, nie wiem ile zarobił, ale ja miałem +80%. Wszystkie pozycje też tutaj wrzucam czasami. Zobacz sobie chociaż ten wpis. Widzisz, że na dole jest napisane Total: USD13 283.70? To jest zysk z od otwarcia konta, czyli od 20 kwietnia (
@Krupier: Dzielenie się zabawom CFD to co innego niż pokazywanie całego dochodu. Wrzuciłbym screenshot z etrade, ale pełno tam insider trading, poza tym pewnie znowu coś wymyślisz. Możesz obserwować tag to sam zobaczysz jak mi idzie :)

@KOLEGAMAMY Masz racje, miałem zawsze dodawać link do FAQ, żeby takie trollowe wpisy były bardziej oczywiste, ale zawsze zapominam.