Wpis z mikrobloga

@Wielki_Wtorek jest na to sposób, czyli obłożyć ściany płytami gk. Trochę się traci na przestrzeni, to fakt, ale to ile zaoszczedzisz nerwów to jest bezcenne. Plus potem wieszanie czegoś na tym to przyjemność. Aha, i trochę miejsca możesz odzyskać instalując przesuwane drzwi, które chowają się w ścianie - wtedy obszar za drzwiami nie jest bezużyteczny.
@kavec Miałem i mam nowe to założyłem... i nic mnie nie kosztowało. Myślę im wymienić na czujki z dostępem do internetu aby zdalnie kontrolować to jak by się coś działo, to jakaś informacja będzie...
kiedyś pracowałem w renowacjach domów w Kanadzie, i takie coś jak na zdjęciu to jest nic. U nas czasem była taka krzywizna, że całą dłoń można było wsadzić między ścianę a listwę xD W tedy brało się PL(klej) i DAP (ichniejszy silikon akrylowy), kitowało się dziury, potem malowało się listwy razem z tym cudownym wypełnieniem, a na koniec zasłaniało się wszystko stawiając tam kanapę albo jakieś kwiatki, żeby klient nie zauważył takiego
@arcadio_morales No właśnie nie.
U siebie też to przerabiałem i wiem co zrobiłem. Telewizor jest w sypialni u rodziców jak i u mnie na tej wysokosci (choć w modzie ponoć się w sypialni już TV nie wiesza..., życie ;) ).
Na drugim koncu pokoju jest po środku łóżko, więc z pozycji leżącej naprawdę wygodnie się go ogląda niż jak by on był na przykład zamontowany pół metra niżej..., przynajmniej broda do klatki