Wpis z mikrobloga

@deeptrue Ooo, a nie wiem! Nie rzuciły mi się w oczy nigdzie. Z tym problem może być taki, że podłoga też jest pofalowana, więc gdzieś nie ma w ogóle akrylu, a gdzieś są 2mm. To by było ciężko ugrać uszczelką.
Wiadomo, na Wykopie sami fachowcy :-D Ja też właśnie robię remoncik i też montuje listwy mdf w starym mieszkaniu i uzupełniam akrylem i od ściany i od podłogi. Może i fachowcy twierdzą, że to wioska, ale jak na moje możliwości i oczekiwania to jest ok :-D Powodzenia dalej!


@Trollunio: też tak robiłem u siebie. Rozwiązanie na pewno lepsze niż te krzywe listwy u OPa, ale na tym akrylu strasznie kurz się
@Krupier Z daleka ma być ok... :-D Kurde, wiem że to nie jest idealne, ale jest jakaś alternatywa? W sumie, może nałożyć Akryl, a później to czymś pomalować... Może to sprawdzę :-D
@kilo-bravo Robiłem to samo... Dlatego bruzdę na Przewód robiłem w dół, pod listwę przypodłogową, a nie wzdłuż do Gniazdka :-D A dodatkowo jedna Ściana ma 5cm grubości, więc otwór był od razu na gniazdko po drugiej stronie ściany :-D
Z daleka ma być ok... :-D Kurde, wiem że to nie jest idealne, ale jest jakaś alternatywa? W sumie, może nałożyć Akryl, a później to czymś pomalować... Może to sprawdzę :-D


@Trollunio: chyba nie ma. Ja miałem momentami takie szpary, że nawaliłem pełno akrylu, który później i tak się zapadł i musiałem kolejną warstwę dawać. xD

Nie jest idealnie, ale nie jestem pedantem, a mieszkanie to nie szpital, nie musi być
@Wielki_Wtorek ktoś zrobi tak samo na #!$%@? jak ty i jeszcze trzeba będzie płacić


@Wielki_Wtorek dokładnie tak by było, nikt nie będzie równał ścian w cenie montażu listw xD A jakbyś chciał równać taka ścianę to trzeba byłoby przy takich krzywiznach z 5 worków tynku na jedną i rzucać na 3 razy, taniej i lepiej byłoby już karton gips kleić ale by ci takie koszta wyszły, że jak większość klientów pewnie stwierdził
m.....k - > @WielkiWtorek ktoś zrobi tak samo na #!$%@? jak ty i jeszcze trzeba będzi...

źródło: comment_1588603641piLwwuIdnBk1tHIqtuY1fD.jpg

Pobierz