Wpis z mikrobloga

@Farezowsky

KęKę to jest uczciwy człowiek, co własną praca doszedł do wszystkiego, i mimo tego pamięta o słabszych i zawsze wyciągnie rękę, bo tego go życie nauczyło, on swoje w życiu przeżył, upadał ale wstawał i nie poddawał się, teraz potrafi to docenić w innych, wiem o tym dobrze bo śpiewa o tym w każdej piosence
  • Odpowiedz
@negroni: mnie też to drażni, cała ostatnia płyta się opiera na mam rodzinę. A to z matek polek się ludzie śmieją ze potomstwo to największe osiągnięcie.
  • Odpowiedz
@lsrrdc: ale kęki akcentuje to, że ma rodzinę i potrafi o nią zadbać, że "jak mnie zabraknie to chłopakom nic nie zabraknie", a nie że "narobiłem dzieci i jest fajnie" . jak chlał to było woogie boogie, nie dżentelmen. teraz jest ogarnięty, swoje w życiu osiągnął i to nic złego, wręcz naturalne, że jest z tego dumny. wg mnie kęki wyróżnia się właśnie tym, że nie nawija o dupach,gucci i
  • Odpowiedz
@Lucky_Freak: tożsamość narodowa to była w 2016. Teraz jest to drażniące bo ma syna. Ile można, jeden, dwa tracki ale ciągle tłuc to samo. Serio po jakimś czasie można zmienić temat. Za pijackich czasów było też tylko o piciu ake jednak słuchało się tego lepiej. Fajnie że już nie leży #!$%@? pod żabką no ale jego tematyka leży tam nadal.
  • Odpowiedz
wg mnie kęki wyróżnia się właśnie tym, że nie nawija o dupach,gucci i balenciaga, tylko o wartościach takich jak rodzina, tożsamość narodowa, patriotyzm lokalny.


@Lucky_Freak: Tak samo nudne i wtórne.
  • Odpowiedz
@jackwalker303: I tak i nie, powoli tracę się w tym gościu xD
Mam na myśli muzę robi świetną, ale zauważyłeś jak powoli jego rytm staje się aż nadto powtarzalny? Gdy robi muzę dla gości tworzy zupełnie co innego, a u siebie jakby ciągle to samo. Może dlatego nie idzie powtarzać w kółko jego kawałków za bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hemingwie Tak z ciekawości, napisz mi te 5 słów o Laiku, Ensonie, Leh, Ten Typ Mes, RAU, Peerzet, Bonson, Sarius, Oki, Małpa, Abel
Z tych wszystkich słucham tylko Sarius i szanuję w #!$%@?, żeby nie było. Masz 5 słów: samotność, babcia, dragi, hajs, bloki. W sumie to każdego można opisać w taki sposób. Liczy się to jaki ktoś ma przekaz i flow.
  • Odpowiedz
@Hemingwie nie dziwię ci się, że się denerwujesz, że ktoś inny ci odpowiedział jak nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem (,)
Wyraźnie napisałem, że z podanych przez ciebie gości słucham tylko Sariusa i o nim pisałem. Chyba typie nie jesteś aż tak głupi, że oczekujesz, że poda ci ktoś 5 słów pasujących do 11 "raperów" ((oo)) masz buzi bo chyba zły dzień cię
  • Odpowiedz