Wpis z mikrobloga

Co daje papier fotograficzny ? Czy potrzebna jest do niego specjalna drukarka ? Czy posiadając zwykłą drukarkę ( konkretnie HP Ink advantage 2545 ) + papier fotograficzny jakość wydrukowanych obrazów, zdjęć i grafik będzie lepsza ?

#drukarki #druk #zdjecia #grafika #obrazy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deffyx papier foto da Ci po prostu wydruk zdjęć na papierze foto. Weź pod uwagę, że pije on dużo tuszu, a żeby wydruk był naprawdę dobrej jakości istotny jest też sposób aplikacji tego tuszu. Ta drukarka to tak niespecjalnie jest do tego stworzona. Ponadto nie wiem co planujesz drukować i ile... Ale nie jest to zbyt opłacalne.
  • Odpowiedz
@DdNikaa: Nie planuję inwestować w żadne specjalistyczne narzędzia pozwalające na drukowanie w doskonałej jakości, jednak właśnie skończył mi się zwykły papier do drukowania i przy okazji pomyślałem, żeby zamówić ten fotograficzny bo od czasu to czasu zdarza mi się wydrukować jakieś zdjęcie. Z tego powodu się zastanawiam czy owy papier fotograficzny pozwoli, że wspomniane zdjęcie będzie lepszej jakości, czy też potrzebna jest do tego specjalna dedykowana drukarka, rodzaj tuszu/atramentu itp.
  • Odpowiedz