Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że mam trochę oszczędności postanowiłam w dobie kryzysu ekonomicznego #!$%@?ć je na głupoty.
I tak myślę co by kupić.
Myślę o słuchawkach za 200zl. Plusy są takie, że stare się psują, a tamte są różowe. Są bezprzewodowe więc mogę w pracy słuchać muzyki no i mogę swobodnie w nich biegać.
Mogę też kupić komplet stroju do ćwiczeń za 300zl bo gymglamour ma bardzo ładne stroje i tak bardzo bym chciała od nich cały zestaw. A, że ze mnie fitnesiara XDDDD to by się przydał.
Albo zestaw do robienia hybryd żeby zawsze mieć ładne paznokcie, a nie palce parówki.
Chciałabym tez kindla, bo przeciez jestem taka oczytana.
A może nowe buty do biegania.
Myślę nad zestawem pedzli do makijażu, bo chciałabym się pobawić nim.
A może lokówkę bym chciała.
A może rolki. Dużo myślałam o rolkach.
No generalnie #!$%@?łabym trochę kasy na coś.
#gownowpis #firstworldproblems
  • 17
@konsumatumest: mam ten sam problem, to chyba nuda i frustracja związana z dystansowaniem społecznym i pracą na home office ( ͡º ͜ʖ͡º). Myślałam o laptopie do grania, o rolkach, stanęło na sprzęcie do domowego warsztatu i kilku szmatach.
@konsumatumest: kindla, stroje ładne bo fitnesiary fajnie w nich wyglądają, ale prędko na siłownię się nie wybierzesz. Chyba, że foto na tindergame jakieś fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no i lokówkę, loki są sztosem zawsze i wszędzie
@konsumatumest: to strój w sumie średnio, ja sam się przekonałem do zakupu kindla na początku kwarantanny i jestem opór zadowolony, także daję okejkę
może jakiś zestaw gum do ćwiczeń na chatę, jak nie chodzisz na siłkę tylko w domu trenujesz? tak łatwo dysponuje się czyimś hajsem xdd