Wpis z mikrobloga

Czy gdybyś podejrzewał/podejrzewała u siebie zakażenie SARS-CoV-2 to skontaktowałbyś/skontaktowawałabyś się z SANEPID-em?
#koronawirus

Czy gdybyś podejrzewał/a u siebie zakażenie to skontaktowałbyś/ałabyś się z SANEPID-em?

  • Tak, skontaktowałbym/ałabym się z SANEPID-em 42.6% (43)
  • Nie, nie skontaktowałbym/ałabym się z SANEPID-em 31.7% (32)
  • Nie wiem 2.0% (2)
  • To zależy od sytuacji 23.8% (24)

Oddanych głosów: 101

  • 17
Czy gdybyś podejrzewał/podejrzewała u siebie zakażenie SARS-CoV-2 to skontaktowałbyś/skontaktowawałabyś się z SANEPID-em?


@ignore48: Ale to nie jest pytaniem autora. Mogę podejrzewać wirusa mając 38 stopni gorączki i brak węchu i być jednocześnie bardzo daleko od śmierci... Wręcz zdecydowana większość ludzi przechodzi wirusa właśnie tak lub bezobjawowo.
Mogę podejrzewać wirusa mając 38 stopni gorączki i brak węchu i być jednocześnie bardzo daleko od śmierci...


@rysiekryszard: I właśnie głównie o takie sytuacje chodziło mi w tym pytaniu - gdy masz skąpe objawy, ale jednak możesz/mogłeś zarazić innych.
@ignore48 Po #!$%@? dzwonic do lekarza i zawracac mu dupe takimi objawami? Miliony osob ma takie objawy w sezonie grypowym i malutki % idzie do lekarza. Przeciez takie wirusy to przechodza po kilku dniach, wystarczy poczekac, nawet nie trzeba zadnych lekow bo i tak nie stosuje sie na wirusy z takimi objawami. Jak sie skaleczysz to tez biegniesz w podskokach do lekarza?