Wpis z mikrobloga

Denerwuje mnie hipokryzja #niebieskiepaski na wypoku. Wielkie pretensje, że #rozowepaski wolą przystojniejszych/bardziej zadbanych mężczyzn i co chwilę jakiś post na ten temat, jakieś eksperymenty społeczne na #tinder i inne dziwne rzeczy. Odpowiedzcie sobie uczciwie na pytanie, czy wybralibyście ładną, szczupła dziewczynę, czy brzydką gdyby miały porównywalny charakter i podobną inteligencję? Ładną? Na właśnie, a czemu uważacie, że my mamy wybierać tych brzydszych? #zwiazki #pytaniedoeksperta
  • 27
@Vastusia: Smutna prawda jest taka że kobiecie nauka nie jest potrzebna, wręcz jej szkodzi. kobiety i tak w większości przypadków nie będą fachowcami, wylecą z branży w wyniku macierzyństwa przez co nie będą na bieżąco, sporo zapomną etc. Natomiast strategia strojenia się i bycia ładną by znaleźć męża jest naturalna bo to i tak facet ma wszystko ogarniać a kobieta ma się podobać, tak to naturalnie się ukształtowuje.
widzisz, jak facet też miał wiele partnerek, to nikt specjalnie o to nie dba nie wypytuje o szczegóły z poprzednich relacji - to jest domena niepewnych siebie prawiczków


@red7000:
różnica jest taka ze jak się spytasz faceta to nie będzie krył ze mial 100 partnerek, a kobieta skłamie ze jest swieta dziewica co miala jednego partnera i spała z nim pod kołdrą na misjonarza.
wiekszosc ma w dupie raczej seksualna przeszlosc
Wielkie pretensje, że #rozowepaski wolą przystojniejszych/bardziej zadbanych mężczyzn


@Vastusia: Ja tu jestem spokojny. Zadbani i przystojni tez wola zadbane i urodziwe. Stad, nie wystarczy takich dla Was wszystkich. Probowac mozecie tak dlugo jak chcecie, ale Wasza waluta szybko sie dewaluuje ¯\_(ツ)_/¯

I zazwyczaj konczycie nie tam, gdzie wiodla Was fantazja, wybujale ego i samoocena. Zeby bylo smieszniej, konczycie gorzej, niz moglybyscie.

Kurtyna.