Wpis z mikrobloga

Denerwuje mnie hipokryzja #niebieskiepaski na wypoku. Wielkie pretensje, że #rozowepaski wolą przystojniejszych/bardziej zadbanych mężczyzn i co chwilę jakiś post na ten temat, jakieś eksperymenty społeczne na #tinder i inne dziwne rzeczy. Odpowiedzcie sobie uczciwie na pytanie, czy wybralibyście ładną, szczupła dziewczynę, czy brzydką gdyby miały porównywalny charakter i podobną inteligencję? Ładną? Na właśnie, a czemu uważacie, że my mamy wybierać tych brzydszych? #zwiazki #pytaniedoeksperta
  • 27
  • Odpowiedz
@Vastusia: Ale taguj odpowiednio, bo bijesz w tym momencie w normalnych facetów ;)
Tak, tacy istnieją.
Nienormalni faceci są hipokrytami odnośnie wyglądu, nienormalne kobiety są hipokrytkami odnośnie sytuacji damsko-męskich. Nie wiem co to rozwijać.
  • Odpowiedz
dostepne dopiero w okolicach 30 gdy się już wyszaleją

@Mystizer: no i tak trzeba żyć, to że wykopki tak nie mogą, nawet jakby chciały, to ich problem


@red7000: Tylko niech potem nie drą ryja, że "chlip chlip gdzie so prawdziwi menszczyzni!!", bo dalej będą chciały Chada, a Chady będą sobie #!$%@?ć Juleczki lvl 20-25, zamiast przeoranego karyniska.
  • Odpowiedz
każdy ma to, na co sobie zasłużył i zapracował,


@red7000: z tym się zgodzę

nie tobie oceniać innych ludzi

A z tym nie - w społeczeństwie każdy podlega ocenie więc również mam prawo oceniać.
  • Odpowiedz
@HateAccount: Do oceniania jednostek w społeczeństwie istnieje kodeks wykroczeń i kodeks karny. Ty nie masz jakiegokolwiek mandatu do tego. Oczywiście, możesz mieć opinię, jednak jej wartość wynosi 0 dla innych.
  • Odpowiedz