Wpis z mikrobloga

@Mario852: nie ogladam tv od 5 lat, a porownanie jest z dupy bo po pierwsze malo osob umarlo bo siedzimy na chacie wiec ogarniczone sa zarazenia a po drugie rak nie roznosi sie tak jak wirus, wiec co by dalo zamkniecie gospodarki z powodu raka? nie trzeba byc ultra intelektualista zeby to kumac i nie robic takich debilnych porownan xD
  • Odpowiedz
malo osob umarlo bo siedzimy na chacie wiec ogarniczone sa zarazenia a po drugie rak nie roznosi sie tak jak wirus


@roon0koh: Ale zachodzi zjawisko odwrotnie. Przez kwarantannę zapewne umrze więcej ludzi na raka/inne choroby niż w sytuacji gdyby jej nie było.
  • Odpowiedz
@roon0koh: Bo masz utrudniony dostęp do diagnostyki, profilaktyki, rehabilitacji, leczenia. Wiele osób odkłada jakiekolwiek działania związane ze zdrowiem, nie dotyczy to tylko raka, co w przyszłości na pewno przyniesie skutek. Do tego stan gospodarki bezpośrednio wpływa na jakość służby zdrowia więc nie ma się co oszukiwać, że w przyszłości będzie dokładnie na takim samym poziomie jakby tej kwarantanny w ogóle nie było. Niższy poziom służby zdrowia, większa ilość zgonów. Itd. Ale
  • Odpowiedz
@bigos555: pieprzenie głupot, mam kilka osób (niestety) w znajomych z nowotworami i wszystko normalnie działa. Mają badania, ćwiczą i dostają chemię. Owszem jest więcej krzyku o środki bezpieczeństwa, muszą mieć maski jak wchodzą itd. ale wszystko odbywa się zgodnie z planem.
Laboratorium i pobory krwi również działają normalnie, mało tego busy centrum krwiodawstw cały czas jeżdżą i pobierają krew, a wręcz apelują byśmy się nie bali do nich przyjść oddać krew
  • Odpowiedz
pieprzenie głupot


@Wejszlo: Już nie #!$%@?, że wszystko działa normalnie i do lekarza każdy może sobie pójść jak zwykle to było. Jakoś ja to kilku lekarzy na razie nie mogę się dostać a i części badań też zrobić.

nowotworami i wszystko normalnie działa.


Gorzej z tymi nie zdiagnozowanymi, ilu się o raku to wie później niż to byłoby normalnie? Rehabilitacja też nie działa jak zwykle, dla każdego? I nie pisałem tylko
  • Odpowiedz