Wpis z mikrobloga

Przypał mireczki... (,)

Jestem deweloperem z #wroclaw Sytuacja na rynku #nieruchomosci jest tragiczna, muszę zatrzymać budowę osiedla szeregówek na Ołtaszynie bo ludzie nie dostają kredytów. 90% umów przedwstępnych zerwana, nikt nie dzwoni o nowe #mieszkaniedeweloperskie A idzie maj, tylko na same ubezpieczenia moich samochodów będę musiał wydać 28k, po wstrzymaniu pensji i ucięciu premi i prowizji dla moich pracowników ledwo starczy mi jeszcze na wymianę filtrów i oleju w moim Bentleyu za 12k. Nie wiem co będę jadł w przyszłym miesiącu, mam opłacony catering dietetyczny do 7-ego, później zostanę z pustym portfelem...

#zalesie #budownictwo #wlasnafirma #pokazauto
Pobierz dopeboiYSL - Przypał mireczki... (╯︵╰,)

Jestem deweloperem z #wroclaw Sytuacja na ...
źródło: comment_1588246791vQrY4N8YI87ezmRKvlT8Jg.jpg

Kupować powoli sznur?

  • Tak 77.2% (173)
  • Nie 22.8% (51)

Oddanych głosów: 224

  • 10
@dopeboiYSL: "bajka, podstawowy gatunek ustnej twórczości ludowej, opowiadanie ludowe, znane różnym narodom świata, także
ukształtowany w starożytności, na motywach folklorystycznych, odrębny gatunek literatury dydaktycznej; utwór epicki pisany prozą lub wierszem, zawierający naukę moralną, czasem o charakterze satyrycznym; występuje w formie rozbudowanej — bajka narracyjna, oraz w zwartej i zwięzłej — bajka epigramatyczna. Bajka jest formą przypowieści na temat charakterów, postaw ludzkich i sytuacji społecznych — powtarzalnych i powszechnych, której bohaterami są