Wpis z mikrobloga

Haha jaki Bantustan, śmiechu warte, ale szopka. Samolot przyleciał, a tu wszyscy klaszczą, kamery, aparaty, jakby jakąś afrykańską prowincję papież odwiedził. Żenujące jest to nasze polskie zakompleksienie i ta tania propaganda. Sprowadziliśmy samolot...


#bekazlewactwa #niemcy #koronawirus #antonov #wykopfejs #polityka #bekazpodludzi
w.....s - Haha jaki Bantustan, śmiechu warte, ale szopka. Samolot przyleciał, a tu ws...

źródło: comment_1588081700JOc7I7QhjZ05JPs9LwLba5.jpg

Pobierz
  • 9
Propagandowy zabieg pod publikę powinien być piętnowany


@Deska_o0: a i owszem
ale w tych artykułach i komentarzach było, że "tylko w Polsce"
dzień w dzień widzę takie wpisy zakompleksionym wsioków
i to to tym jest wpis OPa

nie dalej jak dziś wpadł na główna wpis o pomazaniu samochodu jakiejś pięlegniraki (PONOĆ spowodowany jej zawodem) z komentarzem [Tylko w Polsce...]
xD
a mój komentarz że to bzdura został zaminusowany
ale w tych artykułach i komentarzach było, że "tylko w Polsce"


@TwojStaryToKorniszon: bo ówcześnie była to prawda, w sumie nikt się nie spodziewał że ktokolwiek poniży się na tyle żeby grać aż tak żałosną propagandą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TwojStaryToKorniszon: tak to jest , ja wyśmiewam chodzenie w maskach , bo według badań za ostatnie 40 lat można się nabawić zatrucia co2 po zakażenie to jestem minusowany mimo źródeł naukowych

od miesiąca pisałem że anulowanie planowanych zabiegów i leczenia to błąd , wykopki krzyczały że to mało znaczne operacje i że wirus jest gorźniejszy , teraz okazuje się że chorzy na raka , zawałowcy i z chorobami układu oddechowego padają