Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
@cysio99: E tam. Dobrze że kończy się ta farsa. Kiedyś kupowałam tę GAZETĘ co miesiąc, ale przez to jak zarozumiali stali się jej redaktorzy cieszę się, że upadła i sobie głupi ryj rozwaliła xD
Zwanek - @cysio99: E tam. Dobrze że kończy się ta farsa. Kiedyś kupowałam tę GAZETĘ c...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@cysio99: Konczy sie pewna era. Imo mysle ze czeka to kiedys kazde czasopismo, a ludzie beda zapieprzac z czytnikami badz sledzic i ogladac all w necie. Redakcja moglaby spokojnie sie przeniesc na yt i zaczac nagrywac materialy, pewnie daliby rade a i widownia znalazlaby sie od strzalu.
  • Odpowiedz
@cysio99: Pamiętam czasy świetności i totalną dominację. Zdecydowanie najlepiej się czytało, a zawartość płyt była największa i w wysokiej jakości. Przestałem kupować, bo musiałem się skupić na innych sprawach. Jak wróciłem do gier, to wystarczającym źródłem wiedzy był dla mnie jutjub. Powinni przejść na inną formę dawno temu, ale uprzedzili ich tvgry i arhn.eu.
  • Odpowiedz
@cysio99: A Clicka ktoś pamięta? Imo takie bardziej cywilizowane CD-A z większą liczbą tabelek i gorszymi dodawanymi grami, ale też tańszy
  • Odpowiedz