Wpis z mikrobloga

@cysio99 ehh, pamiętam 98 rok, chodziłem do kolegi oglądać, jak gra (czasami dał pograć, ale rzadko) i do tego czytało się właśnie cd action strona po stronie, ale byłem wtedy podjarany grami. Ja miałem tylko starego pegasusa.
  • Odpowiedz
@cysio99: Kupowałem zawsze, wcześniej kupował mój Ojciec. Od zeszłego roku nawet wykupiłem prenumeratę coby nie stresować się wachaniami cen czasopisma. Szkoda.
  • Odpowiedz
Mnie to trochę nie dziwi, ten magazyn nigdy nie stał na najwyższym poziomie jeśli chodzi o teksty, ale od dłuższego czasu było tylko gorzej:

* za każdym razem gdy biorę to czasopismo do ręki mam wrażenie że oni recenzują gry które lubią autorzy / w które nikt nie gra: subiektywne odczucie jest takie, że 1/3 recenzji to plaformówki, a kolejna 1/3 to gry roguelike (chyba recenzowali gry które lubią, a nie takie które są popularne - co jest ogromnym problemem?)

* czasopismo zdawało się zupełnie omijać sporo dużych gier: kompletny brak tekstów o 'istotnych' grach, w które gra dużo osób (pewnie mogliby wspominać o istotnych zmianach - wiele gier jest w formule on-line). Jak jestem 30 latkiem, który chce sobie "w coś zagrać" to oprócz recenzji jakiejś dennej platformówki już bym wolał dostać listę 10 gier w które grają dzieci: może i Fortnite, czy League of Legends są #!$%@?, ale czasopismo zdawało się zupełnie pomijać ich istnienie - tak samo jak i wielu innych gier. Pokazywanie tego co jest popularne byłoby po prostu przydatne: och zrobili listę 30 rzeczy w które ludzie grają w ostatnim miesiącu.

*
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cysio99: Gambler, Click!, Secret Service były lata świetlne poziomem przed CDA. Jedyne co ratowało CDA to pełne wersje gier dodawane do gazety...
  • Odpowiedz
@fledgeling: Można wiedzieć co masz na myśli pisząc o apelach redakcji i popieraniu PiSu? Dawno nie kupowałem CDA, ale pamiętam, że chociażby w czasach pierwszych rządów PiS, kiedy w CD-Action zamieszczali minifelietony redaktorów na tematy wszelakie, to wielu z nich nie kryło się z krytyką wobec władzy.
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: jakieś podlizywania się i apele do ministrów/rządu - w tym pisanie pisanie że IPBox to dobry program (LOL); jakieś polityczne listy otwarte, które niby ganią, ale jednak chwalą - może z cichą nadzieją, że jakaś spółka państwowa kupi reklamę? Dla mnie to wyglądało skrajnie żałośnie.
Oni chyba nie zorientowali się chyba, że nie piszą do 12 latków, którzy te ich opinie wezmą na wiarę, tylko do dorosłych ludzi.

Lepiej
  • Odpowiedz
@cysio99: Sidiekszyn, czyli co się stanie, jeśli kierownictwo będzie zabetonowanymi pierdami, liczącymi że ktoś będzie kupował gazetkę o gierkach w XXI wieku xD
  • Odpowiedz