Wpis z mikrobloga

#beyondmeat od dołka wzrost obecnie o 90%. Zaraz praktycznie przebije poprzednią górkę z przed krachu...
Duży wpływ na tempo tego wzrostu miało sporo newsów o wejściu na chiński rynek, coraz więcej produktów w chińskim starbucksie itd.
Mirki z pod tagu #gielda dawajcie takie okazje wcześniej.. :>
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lyndrym: przecież za miesiąc, dwa będziemy w USA widzieć nowe szczyty xD Jesli potrafisz myśleć i przewidywać takie okazje są na wyciągnięcie ręki. Mnie ciekawi czy za 10 lat będą warci 10 razy tyle czy ten rynek sztucznego mięsa jednak nie wypali na tyle albo w ogóle. Póki co to taki virgin galactic branży żywnościowej ;)
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: Szczerze ten Twój optymizm mnie rozwala. :) Nie wiadomo co będzie pojutrze. Po tych wzrostach powinna być conajmniej korekta, a kto wie czy nie przetestowanie poprzednich dołków.
Virgin nie ma nawet produktu do zaoferowania, bazuje na marzeniach, że może kiedyś... czysta spekulacja, chociaż na tym polega giełda. Dziś może być +10% jutro -30%. Dochód na minusie. CEO walczy o kredyt... xD
Te wyceny spółek przecież już teraz są oderwane
  • Odpowiedz
@lyndrym: Miesiąc temu napisałem że nawet jakby po ulicach NY chodziły zombie to giełda by rosła xd I podtrzymuję - Trump i FED robią robotę. Kto w panice sprzedał jak leciało na ryj pewnie mega żałuje a wystarczyło miesiąc, dwa poczekać i już wiele spółek wróciło do normy. Na wykresie Netflixa to nawet korekty nie widać, a gdzie mówić o kryzysie xD
A beyondmeat jest ciekawym projektem, mysle kwestia lat
  • Odpowiedz