Wpis z mikrobloga

@czyzby: Eh, chyba kryzys daje o sobie znać bo wydaje mi się że przed grypą z nietoperza nazbierałbyś chętnych na pół litra w kilka godzin ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vizori też tak myślę, szczególnie że zazwyczaj zapachy TF po przystępnej cenie cieszyły się dużym zainteresowaniem (już nie mówiąc o Tabacco Vanille gdzie szło litrami).

@Wygryw_z_wyboru szanuję opinię i jednocześnie mogę się nie zgadzać ale to też częściowo kwestie subiektywne ;)
beznadziejne parametry,


@Wygryw_z_wyboru: Całkowicie się nie zgodzę. Oud Wood to potęga, podobnie jak La Yuqawam. Po dwóch tygodniach czuję go w poduszce którą dotknąłem przez przypadek ręką pół godziny po aplikacji. O ile na skórze trzyma dobrze (u mnie 7-8h) to po zetknięciu się z jakimkolwiek materiałem zostaje tam na tygodnie. Jadąc kiedyś pociągiem mijałem gościa wypsikanego oud woodem. Czułem go dwa przedziały dalej xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malani: to masz może jakies stare wersję, u mnie La Yuqawam po 2h był bliskoskorny, po 4-5h musiałem nosem trzeć po skórze żeby go wyczuc a zapodalem na siebie 6 strzałów xD

Lubię Oud Wood, przymierzałem się do niego kilka razy ale za kazdym jego trwałość skutecznie wybijała mi z głowy kupno tego zapachu w cenie 5-6zl za ml. Gdyby był tańszy to moze.
@Wygryw_z_wyboru: Już kiedyś Ci wysyłałem batch :) Mam z 2019. Wcześniejszą też miałem próbkę (pewnie jakiś 2018) i robiłem 1-1 porównanie. Dla mnie identyko.

Co do Oud Wood moim zdaniem fantastyczny zapach. Mega oryginalny i ja na parametry nie narzekam. Nawet ostatnio kończyłem próbkę więc wypsikałem do końca w domu, było fajnie xD
@vizori: zdziwisz się i to bardzo xd to nie żadne araby. Kupiłem 3 różne zapachy imitujące między innymi też CAHSE i TF Fucking Fabulous, pierwszy to tragedia o której wspomnę we wpisie, FF nie znam, więc nie wiem jakie podobieństwo, ale zapach nie przypadł mi w ogóle do gustu. A klon Oud wood, porównanie 1:1 bo flaszkę Tomka mam, jest bardzo dobra kopia.