Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki - pisałem jakiś czas temu na Mirko, że dziewczyna szyje maseczki wielorazowego użytku. Jako, że zostało jej jeszcze trochę materiału i szkoda by było go nie wykorzystać, pomyślałem, że jest tu może ktoś jeszcze kto nie ma maseczki (ʘʘ)
Chciałbym więc zrobić #rozdajo dla atencji - z plusujących jutro w samo południe poprzez #mirkolos wylosuję osobę która wygra stylowy, czarny notatnik z długopisem którym można obsługiwać ekrany dotykowe oraz zabezpieczenie RFID na karty zbliżeniowe.

Zachęcam również do zakupu maseczek od różowej - wkłada w to dużo serduszka, a przez to, że nie mamy teraz pracy przez koronawirusa, jest to Jej jedyne źródło utrzymania (ʘʘ)

Chętnych zapraszam do prywatnej wiadomości. Aktualnie dostępne materiały wrzucam w komentarzu. Możliwe rozmiary to S, M i L (oraz chad ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby szczęka była większa niż L) .
Każda maseczka posiada gumki na uszy, drucik w górnej części pozwalający dostosować maseczkę do twarzy i nosa oraz kieszonkę na filtr - których dwie sztuki dodajemy w zestawie ()
Maseczkę najlepiej prasować żelazkiem z parą, a filtry można po prostu prać w pralce lub również wyparzać.

Maseczki przetestowane przez Mirków i Mirabelki - na ostatni wpis był dość duży odzew i wiem, że się podobają oraz że dobrze się nosi ()
#koronawirus #maseczki #gadzety #mikroreklama #ubierajsiezwykopem
Lapidarny - Hej Mirki i Mirabelki - pisałem jakiś czas temu na Mirko, że dziewczyna s...

źródło: comment_15878158944exDDNPPeRnJixR8DOSzff.jpg

Pobierz
  • 54
te wymiary maseczek to tak +- jakie mają szerokości?


@zerathul: moja męska ma 18 cm szerokości (możliwe ze sie skurczyła bo była wyparzana już), 10 cm wysokości (przed rozłożeniem), ok 17 cm po rozłożeniu od nosa do brody.