Wpis z mikrobloga

Chciałbym nauczyć się zarządzania pieniądzmi w postaci inwestycji. Na ten moment udało mi się odłożyć sporą sumę pieniędzy i wydanie tysiąca złotych do „nauki” nie powinno być jakoś mocno odczuwalne. Macie jakieś rady odnośnie przemnożenia pieniędzy z domu? Może być wszystko, od #gielda i #bitcoin po narzędzia finansowe o których możliwe, że zaraz usłyszę po raz pierwszy. Zdrówka życzę i żeby koronawirus Was nie chwycił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#inwestycje #inwestowanie #biznes #zarobki #zarabianiewinternecie
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@folwgnag94: na krypto raczej giełdy się nie nauczysz. Kilka lat temu wpakowałem pieniądze, spora część z nich była na dość ryzykownych walutach. Poświęcałem temu bardzo dużo czasu dziennie, opłaciło się, bo "zainwestowane" pieniądze zwróciły mi się kilkukrotnie, ale poza tym niczego się w zasadzie nie nauczyłem poza cierpliwością, szukaniem informacji i jako-takim zrozumieniem wykresów.
  • Odpowiedz
@Wierzbik: Pracowałem w hotelu jako organizator bankietów. Odkładałem jakieś 500 zł co miesiąc, resztę miałem na przyjemności i koszta za kawalerkę (1300 zł) + opłaty stałe jak fryzjer, komunikacja, raty za sprzęt itd.
  • Odpowiedz
@folwgnag94: Na inwestowaniu aktywnym wiekszosc ludzi traci. Zainteresuj sie tematem inwestowania pasywnego. Najskuteczniejsza strategia to w ogole zapomniec, ze zainwestowales. Bron Boze nie patrzysz na zadne notowania, po prostu kupujesz co miesiac/kwartal.
  • Odpowiedz