Wpis z mikrobloga

Nie, starych ludzi tez. Co jest tak trudne do zrozumienia?


@aleksander-sailor: Myślałam, że temat starszych ludzi już omówiliśmy, ale okej. Tak, związek bez pociągu seksualnego dotyczy również starszych ludzi, ale zakładanie, że OPka już teraz myśli o tym, co stanie się z jej związkiem za dwadzieścia lat, większego sensu nie ma. Starsi ludzie byli kiedyś młodsi i pociąg seksualny odczuwali, więc seks w ich życiu i związkach znaczenie miał. Potem
  • Odpowiedz
Powiedziałeś żonie, że gdyby nie wygląd, to dostałaby kopa w dupę?

@SuperTimor435:

Gdyby mi jej wygląd nie pasował, to bym się z nią nie umówił. Poza tym powiedziałem jej, że poleciałem na jej nogi i tyłek . Pomimo tylu lat ciężko mi od niej oderwać oczy (ma 175cm i 61kg).
Zresztą sama mi kiedyś przyznała, że gdybym jej się fizycznie nie podobał. To byśmy się nie spotykali.
  • Odpowiedz
można przecież nie odczuwać pociagu seksualnego ale byc w stanie uprawiac seks.


@aleksander-sailor: To się nazywa aseksualizm, bo aseksualizm to spektrum. Niektóry asy są w stanie uprawiać seks, tylko nie czują pociągu seksualnego, więc w dalszym ciągu związek bez pociągu seksualnego i seksu pasuje do par aseksualnych i ludzi starszych.
  • Odpowiedz
Nie, czują pociąg seksualny, tylko np. do aktorek w telewizji.


@aleksander-sailor: Aseksualizm to brak pociągu seksualnego skierowanego na inny osoby. Asy są w stanie uprawiać seks, ale nie czują pociągu seksualnego i nie wiem skąd to wytrzasnąłeś. Poważnie, nie ucz mnie na temat, w którym siedzę od lat.
  • Odpowiedz
Ale ja nie mowie o zadnych aseksualistach, skad ty wytrzasnelas tych aseksow? Powaznie, juz skoncz z tym, nikt nie mowi o jakis przypadkach 0.0001%


@aleksander-sailor: To do czego odnosiłeś się, pisząc to, bo się pogubiłam?

Nie, czują pociąg seksualny, tylko np. do aktorek w telewizji.
  • Odpowiedz