Wpis z mikrobloga

Hej, mam problem ze zgrywaniem zdjęć i filmów z #iphone po kablu. Mam kilka komputerów (windows, linux, mac) i kilka iPhonów (5s, 6s, 11) i za każdym razem gdy zgrywam pliki idzie to strasznie wolno po czym kończy się błędem, często (jak na przykładzie) od razu po rozpoczęciu kopiowania. Radze sobie przez chmurę, ale gdy nie mam stałego, nielimitowanego i szybkiego internetu jest to problematyczne. Oczywiście mam też kilka kabli, w tym nówkę i na każdym ten sam problem. Są na to jakieś rozwiązania, to powszechny problem?

#kiciochpyta #apple #lighting #problemypierwszegoswiata
Pobierz
źródło: comment_1587689338GcXduXMb8LWIQIwMt8L2aJ.jpg
  • 4
@Cznodel: próbowałem paczkę 10 filmów video i to samo :(
@sm_m: sprawdzę :)

znalazłem alternatywne rozwiązanie, kupiłem SanDisk iXpand Base, w sumie nawet wygodniej. urządzenie podpinasz do lightning, wkładasz kartę pamięci i robi się backup. zwłaszcza w podróży może być to rozwiązanie arcy wygodne.
@mateopoznan: mam to samo, chciałem zgrać sobie zdjęcia i filmy na dysk, bo chcę skorzystać z promki na ispot i wymienić baterię w siódemce na nową w promocyjnej cenie. Zwykłe kopiuj wklej i sądziłem, że zajmie to może z 20 minut na przesłanie, a męczyłem się chyba z 3 dni, żeby częściowo zgrać zdjęcia przez kabel, a częściowo przez chmurę, nie licząc straconych nerwów