Wpis z mikrobloga

Najlepsze było jak sie Lily zarzekała, że nie pojedzie do Devs a potem przy pierwszej byle okazji jedzie do Devs xD


@Impuls94: Dokładnie, cały czas czekałem na to, żeby się #!$%@?ć, że to nie ma sensu, a jak tylko doszło do tej sytuacji to stwierdziłem, że też bym tak zrobił. Pięknie to rozegrali. Nie sądziłem, że wybrną z tego logicznie, wręcz nie widziałem opcji, a jednak pokazali sytuacje, w której sam
hmm ja bym raczej powiadomił policje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten serial jest twórcy filmu Ex Machina , warto zobaczyć.


@Impuls94: Już próbowała z policją i wie jak to się skończyło ;) Ex Machina obejrzany, świenty film, Polecam też badzo ARQ.
W genialny i banalny sposób obala religie, kulturę i wszystko czym ludzkość się szczyci,


@Peaky_Duck: No właśnie najpiękniejsze jest to, że nie do końca. Dlatego zakończenie genialne...

dla mnie główna aktorka (Lilly) - tragedia, drętwe dialogi, średnia gra aktorska.


@SzybkieSondy: Mało kobiet z IT spotkałeś w takim razie ;) moim zdaniem zagrała genialnie (pasuje mi idealnie do kobiet jakie poznałem przez swoje lata pracy). Szkoda tylko, że jakieś ładniejszej nie wzieli, ale właśnie dzięki temu jest realistycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no mało, szczególnie, że pracuje w IT.


@SzybkieSondy: No to masz szczęście, ja przez lata pracy, mimo, że naprawdę fajne dziewczyny spotkałem w pracy to jednak każda pracująca jako typowa techniczna/ścisła osoba:
- regularnie drętwe dialogi
- częsty brak pewności siebie
zwłaszcza do nowych osób z poza standardowego otoczenia, w sumie dokładnie jak Lilly w wielu sytuacjach ;)

No ale akurat rozumiem - z aktorami tak jest, że nie każdemu podejdzie
@pianinka: Dobrze wkręcający film mimo taniego wykonania. Pamiętam jak bezpośrednio po obejrzeniu tego filmu stanąłem przed windą. I taka myśl mnie naszła jak bardzo bym ześwirował jakbym drzwi się otworzyły a tam tak jak na filmie byłaby ... no może nie będę spoilerował.