Wpis z mikrobloga

@tommysorensen

@v1lk: ty nawet z taka pomocą tego nie osiągniesz. Ja jej chłopie nie bronie. Tylko komentujecie łaskę która ma od każdego z was wyższe wykształcenie .


Domyślałem się miało być laske to jak się tobie ten ogr podoba to wiele wyjaśnia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: prawda jest taka że z wiekszoscia ludzi trzeba w ten sposób rozmawiać. Podam ci przykład w firmie której. Firma maks 200 pracowników gdy ktoś o---------j maniane dostał pocisk z góry do dołu i nikt z tym problemu nie miał. Teraz korporacja 800 osób wszystko musisz załatwiać kulturalnie najlepiej poprzez maile. Sproboj tylko komuś odrobinę dosadniej przekazać że popełnia błąd. Osobiście lepiej pracowało mi się gdzie jasno mogłem wyrazić swoją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: widzę że zaczynasz już p-------ć strasznie.tksty typu laska ci się podoba może zachacz jeszcze o to czy w 73 jeździła rowerem czy hulajnoga i czy torba powinna być na pasku ... zrobiłem literówkę a ty już masz pożywkę maskara
  • Odpowiedz
@tommysorensen opinie zawsze można wyrazić, zależy jakie masz stanowisko w firmie to wtedy będą odpowiednie konsekwencje xD

Cały pis i jemu podobni to chorzy ludzie zatrzymani w prlu, kolesiostwie i wzajemnych zabawach w ściskaniu jaj społeczeństwie i patrzeniu kto szybciej się porzyga ( ͡º ͜ʖ͡º) kolejne baty na plecy ludzie przyjmują a te chieny dają sobie następne premie, awansują i znowu kolejne przelewy, dopłaty, premie i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: pisałem już chwilę temu że trochę odbieglismy od tematu. Twój poprzedni wpis absolutnie się z tobą zgadzam. Ja nigdzie nie napisałem że PiS robi dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: ja tylko chce powiedzieć że wkurza mnie gadanie ludzi o kimś kogo nie znają. Ostatnio na kaczora nalot że pojechał na cmentarz. Osiągnij coś w życiu to sam będziesz mógł śmiać się innym w pysk i robić co chcesz
  • Odpowiedz
@tommysorensen przecież ta kretynka jest z pisu i właśnie dlatego teraz jest w sądzie bo nalczelnik zbawca narodu ją wysłał . Tylko i wyłącznie dlatego siedzi tam gdzie siedzi, bo ten stary cap potrzebuje sprawdzonych chorych psychicznie ludzi którzy go słuchają nie wiadomo dlaczego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Każdy normalny człowiek gdyby zachowywał się jak ona niż dawno wyleciał by z Sejmu, a ta dostała awans xD
  • Odpowiedz
@tommysorensen dostała się tam przez kurdupla który ogłosił się zbawcą narodu, nigdy nie miała wiedzy a przede wszystkim nie nadaje się na to stanowisko bo jest do śmierci za jedną partią, nie jest obojętna dla systemu ale kurdupel już o to zadbał żeby trój podział władzy w Polsce zniszczyć i nie bez powodu ten babsztyl tam jest
  • Odpowiedz
@tommysorensen ludzie szybko zapominają, tak samo jak kurdupel z braciszkiem dostał pomoc na studia bo nie zdali matury, jak później lizanie dupska komu popadnie się opłaciło i mamy teraz szeregowego posła który ma więcej ochrony niż prezydent a dlugopis musi się z nim umawiać na spotkania nie odwrotnie xD

Przecież to jest stu letni kabaret, czekam dnia aż ten karypel nogi wyciągnie i nie będę musiał tego wstrętnego zdradzieckiego ryja oglądać
  • Odpowiedz
@tommysorensen obłuda rzadowa i to ze przez kolejnych kilka lat nic się nie zmieniło, liczyłem ze ta kacza menda już umrze a tu dalej nic, ze Macierewicz wroci do mateczki rosyyyjiii zdać raporty a reszta po prostu sama się rozejdzie.

Jednak nic takiego się nie dzieje, swinie nadal przy korycie a niektórzy dostają awansy podczas gdy małe biznesy upadają, a ludzie nie wiedzą co karakan kurdupel wymysli coś nowego, zbawca narodu...
  • Odpowiedz
@tommysorensen raczej nie, są ciekawsi ode mnie którzy już pewnie planują ( ͡º ͜ʖ͡º) wyobraz sobie, prowadzisz biznes,dłużej lub też krócej, zależy, ale idzie ci fajnie, dzieci na studiach opłaty itp itd jakoś to leci.

Nagle krach, buch, cały świat w pandemii! inne kraje pomagają, wsparcie dla biznesów, wsparcie dla ludzi, i nadal to jakoś idzie..

U nas? Kościół ma być otwarty bo to najważniejsze i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tommysorensen: po tych kilku zdaniach które miałem ogromną przyjemność z tobą zamienić zauważyłem że PiS a w zasadzie sam kaczor cię blokuje. Wiedzę masz ogromną w każdej dziedzinie moim zdaniem marnujesz się strasznie. Myślałeś o założeniu własnej partii chyba że z którą z opozycyjnych syptayzujesz i chciałbyś to wszystko naprawić ?
  • Odpowiedz