Wpis z mikrobloga

a co ona osiągnęła?


@gruby_nerd: Znany opozycyjny sędzia Igor Tuleya twierdzi, że Pawłowicz pod względem wiedzy nadaje się do TK:

Byłem studentem pani Pawłowicz. Jako wykładowca była bardzo ciekawą osobą. Na jej wykłady przychodziło dużo studentów – powiedział Tuleya, podkreślając, że podczas egzaminu Pawłowicz była wymagająca, ale też wyrozumiała i kulturalna.


Nie wiem, czy byłaby dobrym sędzią Trybunału Konstytucyjnego. Nie wiem, czy z takim temperamentem politycznym mogłaby być sędzią Trybunału
  • Odpowiedz
@tommysorensen i zapisała się na kartach historii dla wielu jako świnia bez kultury ktora tylko drze mordę, prostak w czystej formie spod buta zbawcy narodu, i choćby ci w twarz napluła ty nadal będziesz twierdził ze deszcz pada xD

Osiągnięcia przez kolesiostwo, kłamstwa i oszustwa, pff xD
  • Odpowiedz
@tommysorensen podziwiasz kogoś kto jawnie pluje na konstytucje, wyśmiewa prawo i ma w dupie społeczeństwo jak tylko wybory się kończą, ogarnij się i dodaj #60groszyzawpis trollu.

Oni nigdy nic nie osiągnęli, tylko kłamstwo i obłuda się ich trzyma, ale patrząc jak szybko ludzie wierzą w ich brednie to nawet mi niektórych nie żal ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz