Wpis z mikrobloga

@Rzecznik_Neuropy: tymczasem u mnie w miasteczku Inpost z 2wóch(długi czas było dwa) wskoczył chyba na 10(przy siódmym przestałem liczyć). Różne rzeczy się ze 2-3 lata temu mówiło o punktualności i logistyce Inpostu, ale ostatnio 98% paczek mam następnego dnia. Jeden jest 2 minuty od mojego domu, odbieram w rekordowo krótkim czasie, w auto i do domu.
Jak sobie przypomnę stanie 30 minut w kolejce do okienka z pogniecionym w złości
  • Odpowiedz
@Rzecznik_Neuropy: ehs, w piątek patrzę do skrzynki na listy, a tam awizo poleconej przesyłki z czwartku, od 1,5 miesiąca siedze w domu. dzisaij po robocie ide do urzędu pocztowego zgodnie z pieczątką jaką mam przybita na awizo godziny otwarcia to 8-19 no ok. dochodze na potrze i co? ano g---o panie oficerze xD godziny otwarcia zaklejone taśmą, telefon do różowego, ta sprawdza na necie- urząd czynny do 14 ¯\_(ツ)_/¯

ciekawe
  • Odpowiedz
  • 6
@Rzecznik_Neuropy mnie kiedyś r-------o najbardziej jak mama miała skrzynkę na poczcie wykupioną, poszedłem jej ogarnąć pocztę a tu jeb awizo w środku xD musiałem odwrócić się na pięcie do okienka obok żeby to odebrać XD
  • Odpowiedz
szkoda ze inpost nie zastrzegl sobie nazwy "paczkomat" bo teraz PP im zepsuje opinie XD


@eric2kretek: ale to jest nazwa zastrzeżona.Dlatego te pocztowe to są oficjalnie smartboxy chyba. Ale i tak będzie się potocznie mówiło paczkomat, tak jak mówi się adidasy firmy puma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Śmiejcie, się śmiejcie. Ale ja kiedyś dostałam awizo do pocztomatu, bo im się "paczka nie zmieściła". System w którym się ja zamawia nie sprawdza czy wymiary paczki się w nim zmieszczą... Dzięki temu tachalam ciężkie drewniane szachy (kupione na prezent) na plecach.
  • Odpowiedz