Wpis z mikrobloga

@g500 korzystałem z iPhone 5s dość długo, był nie do użytku. Teraz mam Samsunga S8 i działa bez zarzutu. To nie jest mój pierwszy Samsung, a iPhoneów w rodzinie jest kilka i wszyscy narzekają. Za każdą głupią funkcjonalność, jaką na Play Store można mieć za darmo w milionie wersji na Alp Store płaci się conajmniej 10 ziko. Ja tam wolę, jak telefon nie generuje dodatkowych kosztów i działa, nie musi mieć
  • Odpowiedz
@L3gion: Ej stop, stop. Miało być zero aktualizacji. A się okazuje że są dwie duże (podniesienie wersji), i intensywne wsparcie z poprawkami bezpieczeństwa i update'ami w ramach branchu przez co najmniej 4 lata - Note 4 dostawał poprawki 5 lat od premiery.
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: No oki, ale myślę że większość ludzi za aktualizacje uznaje jedynie te duże właśnie. Poprawki bezpieczeństwa to jest coś tak oczywistego (a raczej powinno być) że szkoda to zaliczać do plusów, a nawet do aktualizacji. Bo to po prostu poprawki. Nie dostaje się żadnych mniejszych / większych usprawnień samego Androida ani by Google ani by Samsung (One UI 2.0 np), żadnych nowych API dostępnych dla aplikacji.

Żeby było zabawnie,
  • Odpowiedz