Wpis z mikrobloga

Myślałem, że jak coś jest dobre to nie trzeba nikogo o tym przekonywać, a jeżeli ktoś musi mówić jakie coś jest dobre to jednak nie jest ( ͡ ͜ʖ ͡) a co chwile widzę ból dupy androidziarzy, zapewniających jak świetny jest ich sprzęt, a Apple to gowno.
  • Odpowiedz
@enzojabol: Ja mam szóstkę dosłownie od dnia premiery - nawet baterii nie wymieniałem. Druga szóstka kupiona w tym samym czasie miała wymieniony moduł wifi za 15 dolców i też śmiga dzień w dzień u kogoś innego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Samsung Galaxy S9+ od dnia premiery do dzisiaj here. Żadnej zacinki, nigdy nic nie zamuliło, nic. Nie wiem jak wy traktujecie telefony, że ciągle narzekacie na Samsungi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zasadzka01 ale w czym ta wolność sie objawiała? Bo mi sie wszystko otwiera błyskawicznie pomimo dziesiatek ciagle otwartych aplikacji czy 200 kart w przeglądarce
  • Odpowiedz
@bledny: @seshh: ja skończyłem ruchac przypadkowe Julki zanim się pojawiły pierwsze iphony ale wiem co się dzieje na wioskach i dyskach. iPhone 11’i nie trzeba z połowa świń w ogóle gadać. I możecie tu niewiadomo jakie memy wklejać ale takie laski w sporej części mamy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@g500: czemu mnie nie dziwi że userzy apple nie robią takich durnych obrazków jak ten? Ale widocznie nie muszą się dowartościowywać tylko cieszą się dobrymi telefonami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy
@zasadzka01 po prostu to jest coś co czujesz jak przejdziesz z szybkiego telefonu na wolniejszy. Minimalne lagi, te milisekundy różnicy przy otwieraniu aplikacji, przesuwaniu okien itp. Po prostu czujesz, że nie działa tak płynnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r3pr3z3nt: chyba jakieś tanie modele sprzedawałeś XD już widzę tysiące ludzi z flagowcami Samsunga drozszymi niż Iphone 11 Pro Max
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: dlatego ja np. swojego szajsunga przestałem aktualizować i siedze sobie na oreo 8.0 i jako tako działa
Mowa o sgs 9. Żona swojego regularnie aktualizowała i najnowszy system i aparat to takie gówno przez aktualizacje że opłaca się po prostu siedzieć na oryginalnym sofcie z jakim telefon został wypuszczony
  • Odpowiedz
Telefon sprzed prawie 3 lat, ostatnia aktualizacja tydzień temu.


@duncanidaho2: No zajebiście mordo, 3/4 z nich to bezpieczeństwa a systemowych były całe 2. Na Androidzie 9 już sobie zostaniesz do śmierci fona ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ile Note 8 kosztował? 3-4 tysiące?

INB4 "a po co nowy system jak działa"
  • Odpowiedz
@Kamil_O po prostu to jest coś co czujesz jak przejdziesz z szybkiego telefonu na wolniejszy. Minimalne lagi, te milisekundy różnicy przy otwieraniu aplikacji, przesuwaniu okien itp. Po prostu czujesz, że nie działa tak płynnie.
  • Odpowiedz