Wpis z mikrobloga

No c--j mnie zaraz strzeli. Wychodzę na balkon zapalić a tam nie ma barierki. Z------i balustrade z balkonu (mieszkam na parterze). Zaraz przejdę się na poblisku skup złomu zobaczyć czy nie ma tej barierki. Blok jest komunalny, nigdzie nie kupie takiej balustrady. Co mam teraz robić? Czy jak zgłoszę to administracji to oni pokryją koszty? Tylko jestem ciekaw skąd oni wytrzasną taką barierke bo takich chyba się już nie tworzy, ten blok pamięta jeszcze głębokie czasy gomułki
#wroclaw #pytanie #kiciochpyta
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ever444: ja p------e, p--------i się, że palisz na balkonie. J---ć takich zjebów. Twój balkon, więc rób sobie na nim to, co chcesz. Inni nie zwracają na Ciebie uwagi żadnej. Ja nie przejmuje się "sąsiadami", bo nic dla mnie nie znaczą.
  • Odpowiedz
@bArrek: Ale trzeba rozróżnić palenie które jest uzależnieniem od robienia jedzenia. Ludzie wychodzą palić na balkon po to, żeby im nie śmierdziało w domu, a to ze komuś w domu śmierdzi to już ich nie obchodzi.

A z robieniem bigosu akurat trafiłeś, bo mi się wentylacja z------a w bloku i wszystko co sąsiad gotuje wywala mi w mieszkaniu ( )
  • Odpowiedz