Wpis z mikrobloga

TL;DR - masz w swoim zbiorze książeczkę z czasów PRLu pt. "O Kaziku Złośniku" (picrel)?Pomóż mi dowiedzieć się, co się stało na ostatniej stronie ()

Ostatnio moja żonka wygrzebała pewną starą książeczkę, z której za czasów swojego dzieciństwa wyrwała ostatnią stronę, a nikt nie pamięta jak książeczka się kończy, przede wszystkim co było w pudełeczku :p

Także jeśli ktoś w swoim zbiorze posiada (albo po prostu może pamięta co tam było?) to byłbym wdzięczny za pomoc ;) Prawie jak z walizką w pulp fiction :D

#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #ksiazki #ksiazka #pomocy #pomoc #prl ?
asunez - TL;DR - masz w swoim zbiorze książeczkę z czasów PRLu pt. "O Kaziku Złośniku...

źródło: comment_1587282163P5TFqnmUcjAqiKjcGmgktR.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@npwjsn:

Najczęściej hodowane jednak żółwie stepowe żyją w okolicy 80 lat, pod warunkiem jednak, że mają odpowiednią opiekę.

Książka jest z PRLU (w najlepszym wypadku jest z 1989 roku, czyli rok młodsza ode mnie). Po rysunku widać, że żółw kilka lat już ma, więc większe prawdopodobieństwo jest, że ja go przeżyję o kilka lat ;).
Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@Maior: Wow, zazdroszczę ʕʔ Pamiętam, że miałem właśnie tą o żółwiu i o psie Kajtku. Kojarzę, że była jeszcze o wujku Olku i Złotowłosej. Jest szansa na jakiś upload tej o Kaziku Złośnikui o Kajtku?
  • Odpowiedz