Wpis z mikrobloga

Ehhh to już chyba 3miesiac jak nikt się do mnie nie odezwał na Fb XD czacie że w ciągu roku wymieniam tylko kilka wiadomości z 2 lub 3 osobami? XD I to na zasadzie czy wiesz może jak....? Mam brak życia towarzyskiego od chyba 10 roku życia. Żadnych kumpli ani nic. Jedyna społeczność z którą utrzymuje kontakt to vikop peel i to dopiero od grudnia... Wcześniej żyłem jak pustelnik totalny bo nikt do mnie nic nie mówił a ja nic do nikogo. Ten portal to jedyny kontakt który daje mi jakąkolwiek szansę na interakcje społeczne tak jak mają to normalni nie wyalienowani jak ja ludzie... Czacie że do grudnia 2019 roku nie miałem żadnych kontaktów społecznych???? XD Przychodzilem do mieszkania i nikt do mnie ani ja do nikogo nic nie powiedziałem. Wyobraźcie sobie jak przychodził weekend tzn. studencki wolny czwartek wtedy do poniedziałku tylko ja i nikt inny. Nie mówiąc o 3 miesięcznych wakacjach... Żadnych kobiet ani kolegów. Za późno zorientowałem się że coś jest ze mną nie tak. Typowy bluepill tzn. przyjdzie czas na impressski, łaski i znajomi tzn. normalne normickie życie. Niestety tak nie było ani już nie będzie. To co miało być już tego nie będzie jestem za stary na zmiany, niestety. Ze #!$%@? nie wyjdę. To tak nie działa że social skilla się nauczysz. To się ma od razu naturalnie albo nie. To tak jak by 40 latarka uczyć gry na fortepianie. Ehh przegapiłem wszystko. Do pewnego momentu starałem się zapełnić to zakupami dla samego siebie ale to dopiero w grudniu zauważyłem że its over anon. A mówię to dlatego że zawsze pierdziele po alko i benzo. Zawsze jak pierdozel te głupoty i żale to musicie wiedzieć że jestem nieludzko znietrzezwiony Xddd Mówię to także do młodych anonów którzy myślą że z społecznego wyobcowania da się wyjść i że wszystko samo się stanie choć macie już 19 lub więcej lat i nie znacie normickiego życia xd Itz over maaaan.
#przegryw #oswiadczeniezdupy #gownowpis
  • 32
@panzyd: ale po #!$%@? tak na to patrzysz, olej to wszystko i żyj tak jak masz na to ochotę, wiem, że to niełatwe, sam mmam gorsze i cięższe momenty, ale nie ma sensu tak na to patrzeć, serio, że masz tyle i tyle lat to powienieneś to i tamto zrobić, #!$%@?ć #!$%@? to wszystko, nic #!$%@? nie musisz, wszystko możesz, spójrz w lustro i nieważne jaki jesteś brzydki, zrób to co
@panzyd: chłopie nie wiem co mam ci powiedzieć, że już mialem jechać z wódką i kebabem w zime rozebrać się i położyć w zaspie? ze nie widzę sensu dalszego życia i żyję w sumie tylko po to, żeby opiekować się drzewkami i roślinami na moim terenie? mi nie zależy na ludziach ani zyciu, swoje przeżyłem i widziałem, olej i nie przejmuj się, rób to co chcesz robić, kobieta tego nie zmieni
@panzyd: OPie opamiętaj się póki czas. Potrzebujesz psychologa, najprawdopodobniej masz bardzo niskie poczucie własnej wartości. Potrzebujesz żeby ktoś Cię zauważył, ktoś pochwalił, ktoś dał sygnał, ze się Tobą interesuje. Wydaje Ci sie ze nikt o Tobie nie mysli, bo nikt sie do Ciebie nieodzywa. Tak niestety prawda jest taka ze pewnie nikt o Tobie nie mysli, bo przez lata nauczyłeś ludzi ze Ciebie nie ma. Relacja ma szanse na powodzenie jeśli