Wpis z mikrobloga

@Eplan Nie, nie ma nic takiego. Jedynie jakby była chora, to zaświadczenie od lekarza, że w czasie terminu była chora. To niestety też odpada bo po otrzymaniu zaświadczenia trzeba zadzwonić przed terminem, że jest się chorym i poprosić o przełożenie.
@crazykokos: kobiety takie są, dostała pismo że jest przyjęta to juz myślała że nie musi nic robić. Nie będę tego komentował, każdy facet który żyje z kobietą mnie zrozumie.
@FidoRS: nigdzie nie pisalem że nie pamiętała.
@MWittmann: teraz chyba już za pierwszym razem dają 120 dni ale nie wiem ja się nie interesowałem tematem.

Tak myślałem żeby wziąć od znajomego który ma serwis telefonów w którym ona też telefon
@Eplan: Niech idzie do lekarza prywatnie i weźmie zwolnienie ze tego dnia byla chora i nie mogła byc. Albo z podaniem prosto do dyrektora i opis ściemy związany z koronowirusem ze tego dnia nie mogła dojechac sie odnotować. To od niego zależy, jak ładnie napiszecie bajkę to przejdzie. Najlepiej mieć potwierdzenie od lekarza
@Eplan: Doszły mnie słuchy ze 14 dni to nie problem tylko Pani Jadzia musi rejestr przepisać a od tego boli ręka a maść na nią droga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niech ślini oczy do dyrektora, lub jego zastępcy, nie po kierownikach tylko prosto do ich gabinetu z dobrze umotywowanym pismem. Warto spróbować.
Tak myślałem żeby wziąć od znajomego który ma serwis telefonów w którym ona też telefon kupiła zaświadczenie że telefon był zepsuty i był w serwisie.


@Eplan: panie, w dobie tego, że każdy w gospodarstwie domowym ma co najmniej 2 telefony? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Toć nawet od sąsiadki mogła zadzwonić czy coś.
imo nie przejdzie
ale ona zapomina xD ja pracuje z klientami i codziennie obiecuje rozwiazanie sprawy, kontakt w konkretnym dniu i o konkretnej godzinie i zawsze to robie co do minuty.

nie wyobrazam sobie, ze sie z kims umawiam i po TYGODNIU sobie o tym przypominam xd

codziennie rano otwieram kalendarz i patrze co mam dzis do zrobienia.

nie czaje kompletnie zachowania twojej rozowej


@crazykokos: Zależy czym się zajmujesz. Ja czasem mam tyle bieżących
@Eplan: też jesteś udany, wiesz że masz niezyciową łamagę w domu to zamiast ją przypilnować to teraz wielki zbawiacz świata się znalazł xD w ogóle to najlepiej jakbyś zlał temat, może następnym razem różowa będzie bardziej ogarnięta.
I tylko dodam od siebie żebyś się nie w łudził że wszystkie laski takie są, po prostu taką sobie wybrałeś. Może żadna ogarnięta po prostu nie była zainteresowana xD
@abcde: uwierz mi że zwracałem jej uwagę parę razy żeby się zainteresowała tematem ale tylko krzyczała że ma ogarnięte :)
I nie uwierzę że większość taka nie jest
@Eplan mój UP przełożył mi po raz kolejny wizytę. Początkowo miałem mieć na koniec marca, później końcówka kwietnia A finalnie mam mieć początek czerwca. Ale nie wiadomo jak to będzie ¯_(ツ)_/¯ może próbować strugac do nich pisma, zasłaniać się obecną sytuacja panująca z powodu koronawirusa + swoją niekompetencja że nie zadzwoniła się dowiedzieć Ale czy to coś da? Wątpliwa sprawa
@rararara: i dlaczego odrazu gardzę? Napisz lepiej że jestem szowinistą co uważa że większości kobiet zdarza się czasami czegoś nie ogarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Eplan: generalnie tutaj wchodziłby w grę jedynie pobyt e szpitalu bo wiem że w up robią wszystko żeby pozbyć się petenta. To jest jeden z najbardziej nie przyjaznych urzędów. Oni istnieją chyba tylko po to żeby dawać zasiłki i ubezpieczenie. Kiedyś zapytałam się o jakieś kursy czy szkolenia czy organizują to mi babka (nota bene w moim wieku młoda siksa) odpowiedziała z przekąsem że trzeba było się uczyć (magister here po