Wpis z mikrobloga

Czy pojscie na silownie niecale dwa tygodnie po skreceniu kostki to dobry pomysl? Chodze normalnie, opuchlizna w sumie zeszla. Napewno mobilnosc bedzie ograniczona, a chcialbym zrobic przysiady. Isc czy poczekac kilka dni dla pewnosci? Dostaje troche #!$%@? bez cwiczen, przed skreceniem bylem chory przez dwa tygodnie i praktycznie miesiac bez ruchu, udalo mi sie raz zrobic trening pomiedzy choroba a skreceniem (,)

#mikrokoksy #silownia
  • 13
Zależy jakie skręcenie. Ja dwa i pół miesiąca nie chodziłem. Minęły prawie 4 lata a kostka dalej lekko napuchnięta. Poćwicz krótko, lekko. Zobacz czy na drugi dzień nie będzie pobolewać i będziesz wiedział.
@Pierogi_z_miesem: Na pewno. Dzwoniłem po karetkę bo z bólu nie mogłem wytrzymać i wzięli mnie na sprawdzenie na wszelki wypadek. Na prześwietleniu nic nie wyszło. Sam byłem zaskoczony, że tak może to napierdzielać. Z reguły jak miałem skręcona kostkę to 1-2 tygodnie i po bólu. Tutaj troszkę dłużej zeszło i do tego regularne wizyty na fizjo. Pierwsze tydzień na kodeinie non stop.
Prawa chyba 2 razy. Lewa ze 3. To najgorsze skręcenie też na lewej było. Nie wiem czy sam sobie nie zaszkodziłem, bo zamiast siąść na dupie i zadzwonić po Taxi / znajomego to z buta przeszedłem jakiś kilometr