Wpis z mikrobloga

Coś czuję, że niektórzy z #bekazwegetarian nie jedli dobrego #wege żarcia dlatego tagowa #beka

Mój ojciec jest (a w sumie był) z serii, że "jedzenie bez mięsa to nie jedzenie". Dzisiaj rodzice wpadli bez zapowiedzi na odwiedziny i z racji tego, że jedyne co miałem w lodówce to warzywa (sam jem mięso, ale nie widzę problemu w niejedzeniu go), bo nie chciało mi się iść do sklepu, to zrobiłem takie warzywne placki.
(Tarta marchewka, cukinia, cebula, czosnek, sól, pieprz). Do tego jogurt grecki, albo keczup jak kto lubi
No i ojciec zjadł mi 8 sztuk gdzie zwykle kręci nosem na nie-mięsne potrawy po jednym kęsie xD

Otrzymałem tylko komentarz, że

Zajebiste

I nie, mój ojciec nie zjadłby "żeby nie było mi smutno", to typ, który powiedziałby w prost, że mu nie smakuje i sięgnął do lodówki po coś mięsnego xD

Z wege żarciem jest jak z sushi. Jak zjesz dupne sushi z marketu to potem myślisz, że tak wygląda każde sushi, więc na pewno sushi = smród. Ale jak raz wydasz na sushi więcej niż 15 złotych to zmienisz zdanie i jak lubisz rybę i ryż, to docenisz smak.
A przynajmniej mam takie wrażenie

#wegetarianizm #weganizm #gotujzwykopem #gotowanie
niochland - Coś czuję, że niektórzy z #bekazwegetarian nie jedli dobrego #wege żarcia...

źródło: comment_1587144917Kp7VKkw8kNkjT5ieMwWm1z.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Tarta marchewka, cukinia, cebula, czosnek, sól, piepr


@niochland: to są zupełnie wszystkie składniki? bo nie widzę, żeby to skleiło się w placka ()

niemniej, wege nie jestem, ale te placki to jedno z moich ulubionych jedzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra: O, zapomniałem o mące kukurydzianej. Mi się ładnie skleiło. Jeszcze lekko to przez taką ścierkę (świeżą) przepuściłem, żeby wody tyle nie było i pyk

A jak się nie klei już kompletnie, a ktoś akceptuje jajka, to również można wbić

@Oszaty: https://alaantkoweblw.pl/placki-bardzo-warzywne/
Coś takiego. Tylko, że u mnie nie było ziemniaków a właśnie cukinia

@Stah-Schek: I to szanuję. Sam jem wszystko, ale za dobry falafel bym się z chęcią
  • Odpowiedz