Wpis z mikrobloga

Gdybym byla mężczyzną, posiadającym tak wysoką inteligencję i umiejętność do trafnego analizowania zachowań ludzkich co posiadam jako kobieta, to już dawno bym strzeliła samobója.

#niebieskiepaski są tak próżne i zezwierzęcone, że na próżno szukać pośród nich człowieka, który posiada jakieś głębsze wartości. Traktują kobiety w sposób dla mnie obrzydliwie powierzchowny sami z resztą będąc takimi. Wystarczy kawałek młodej, jędrnej dupy na tinderze i dostają ślinotoku o odcięciu dostępu do mózgu nie wspominając. Przecież większość tych bazyli robi coś ze swoim wyglądem tylko po to, żeby zaruchać. Chodzą na siłownie, dbają o sylwetkę, robią sobie mięśnie, żeby zaimponować jakimś flądrom o uspodobieniu karynopodobnym.

Ewentualnie jak zdarzy się osobnik niezwykle leniwy, nieatrakcyjny i apatyczny to wybiera się na #divyzwykopem aby tam oddać się rozrywce najgorszego sortu, która jak większość rozrywek jest zupełnie niepotrzebna. Później panowie dziwią się czemu dostają obelżywe komentarze od kobiet, czemu nimi gardzą. Odpowiedź jest prosta. Jest to po prostu obrzydliwe zachowanie, które świadczy o upadłości moralnej z resztą, takiej samej jak tych pań, które powinny spłonąć na stosie.
Jest jeszcze jedna kwestia, która niezwykle obrzydza mnie w kontaktach z tą nikczemną płcią.
W 3/4 rozmów przewija się jakieś zabarwienie seksualne i nie obędzie się bez proszenia o wysłanie kawałka dupy czy cycków tak jak cycata Emilka wysyłała.
Czy wam nie wstyd? Wy nawet nie bylibyście w stanie być w romantycznej relacji z kobietą, która nie chce uprawiać seksu no bo by was kukle swędziały, co pokazuje tylko wasze podejście, że "baby się nie słucha tylko rucha".
Obrzydliwe, zwierzęce usposobienie. I jak tu was szanować? Jak wam zaufać skoro jedyna rzecz jaka was ciągnie do kobiet to ich ciała a nie np. osobowość. Koniec jest już blisko. Ludzie zaczynają widzieć świat takim jaki jest i dlatego rezygnują ze związków, bo tak się nie da. Nie da się tak.
#przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 59
@dupa_karuzela: Wiem, że to bait, ale strasznie się nudzę.

posiadającym tak wysoką inteligencję


Jeśli posiadałabyś tak dużą inteligencję, wiedziałabyś, że większość naszych potrzeb, czy uczuć jest typowo zwierzęca.

Miłość (Romantyczna, Rodzinna, No każdego rodzaju) - Występuje u wielu zwierząt, w praktycznie takiej samej postaci.
Rodzicielstwo - Występuje u praktycznie wszystkich zwierząt.

No i popęd seksualny. Występuje u większości zwierząt.
Ale różnica jest taka, że u zwierząt popęd seksualny służy tylko do
@dupa_karuzela: no czyli standardowo "podróże małe i duże" czyli przyznajesz mi racje że jesteś taka sama jak reszta. XD
Kase na podróże mogłabyś mieć jako inżynier, prawnik czy jakiejś wysokiej klasy specjalista etc. Widać że tylko atencja ci w głowie jak reszcie kobiet
Gdybym byla mężczyzną, posiadającym tak wysoką inteligencję i umiejętność do trafnego analizowania zachowań ludzkich co posiadam jako kobieta, to już dawno bym strzeliła samobója.


Jakbyś była mężczyzną to nic by się nie zmieniło bo wasza inteligencja i umiejętności analizowania nie mają nic wspólnego z logiką... To instynkt. Psy też go mają

#niebieskiepaski są tak próżne i zezwierzęcone, że na próżno szukać pośród nich człowieka, który posiada jakieś głębsze wartości.


Głębsze? Głębsze niż
Ewentualnie jak zdarzy się osobnik niezwykle leniwy, nieatrakcyjny i apatyczny to wybiera się na #divyzwykopem aby tam oddać się rozrywce najgorszego sortu, która jak większość rozrywek jest zupełnie niepotrzebna.


@dupa_karuzela A więc jestem zaszufladkowany. No nic, ja chodzę na divy bo za bycie sobą kobiety uważają mnie za osobnika zachowawczego, nieagresywnego i uwaga, miłego ( ͡º ͜ʖ͡º) (ale nie przesadnie, nie lubie cukrować różowej). Introwertyzm nie pomaga
@dupa_karuzela: na początku czułam do ciebie sympatię, teraz niechęć XD niewiele się różnisz od tych z tagu #przegryw a cała Twoja "inteligencja" polega na pretensjonalnym i grafomańskim stylu wypowiedzi na wajkopie, nigdy jeszcze nie błysnęłaś ani intelektem, ani wiedzą

PS: po kiego członka masz Mansona na avku skoro przedstawiasz poglądy skrajnie różne od jego poglądów i jego twórczości? XD
Wy nawet nie bylibyście w stanie być w romantycznej relacji z kobietą, która nie chce uprawiać seksu


@dupa_karuzela: Cały ten post to świetny pretekst do popykania w ping pong przykładami zachowań tej i owej płci, ale skupię się na tym fragmencie, bo mi się nie chce w sumie. KOBIETY NIE SĄ ASEKSUALNE!!! KOBIETY CHCOM BOLCA!!! Proszę subtelniej robić #!$%@?ę z logiki a nie #!$%@?ć jak z karabinu motywami które zdezaktualizowały się
@BartekJestem: ja wiem że kobiety chcą się bolcować, tylko widzisz interpretujesz to w nie taki sposób w jaki ja zakładałam, bo ja tu głownie o sobie piszę. Chodzi mi o to, że czasem a nawet często pisząc kobiety mam na myśli siebie i swoje odczucia. Jest to taka moja wizja, że ja jestem aniołem pośród wynaturzonych ludzi, ludzi którzy się zatracili w popędach, nie tylko mężczyźni, baby też. Tylko, że u
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dupa_karuzela: kukiel znaczy odbyt/dupa w grypsie więziennym. Jesteś pewna, że o to Ci chodziło? xD

BTW. Coś czego kobiety nie rozumieją, u mężczyzn relacja romantyczna jest nierozerwalnie związana z pociągiem seksualnym. Platoniczna to może być co najwyżej nieszczęśliwa miłość, czyli taka gdzie nie doszło do seksu (albo doszło ale mało, a potem już nie). Wtedy uczucie jest najsilniejsze ale to wynika bezpośrednio z tego jak nakładają się na siebie hormony niezrealizowanego
@dupa_karuzela:

Jest to taka moja wizja, że ja jestem aniołem pośród wynaturzonych ludzi, ludzi którzy się zatracili w popędach, nie tylko mężczyźni, baby też.

Jesteś thachim. Jesteś #!$%@? thachim, albo jego zaginioną siostrą bliźniaczką. Miodzio <3

mężczyźni aż tak się podczas aktu erotycznego nie skupiają na sobie tylko na partnerce

TRUE. Jest w tym coś złego? Brzmi wręcz jak komplement.
@BartekJestem proszę mnie nie porównywać to tego słabo wojującego żołnierzyka, co życia nawet nie zna.
A co do pytania. Czy coś w tym złego? Pewnie nie, ale to pokazuje, że mężczyźni są bardziej zewnętrzni w tym akcie a kobiety wewnętrzne, bo i tak więcej czują niż widzą.
Traktują kobiety w sposób dla mnie obrzydliwie powierzchowny sami z resztą będąc takimi


@dupa_karuzela: widocznie kobiety chcą być tak traktowane ¯\_(ツ)_/¯

Chodzą na siłownie, dbają o sylwetkę, robią sobie mięśnie, żeby zaimponować jakimś flądrom o uspodobieniu karynopodobnym.


@dupa_karuzela: nie mówię za innych, ale ja np. chodzę bo lubię, sam trening sprawia mi przyjemność. A jak się nie podobałem wcześniej, tak teraz też nie XD.

Ewentualnie jak zdarzy się osobnik niezwykle
@dupa_karuzela:

Pewnie nie, ale to pokazuje, że mężczyźni są bardziej zewnętrzni w tym akcie a kobiety wewnętrzne, bo i tak więcej czują niż widzą.

hmmmmmmm........... nie wiem w sumie, nie ruchałem dużo jakoś.

proszę mnie nie porównywać to tego słabo wojującego żołnierzyka, co życia nawet nie zna.

JESTEŚ NIM. Niewidzialna więź łączy wasze dusze, w pogardzie mając dzielący was czas i przestrzeń. Przecież to co zacytowałem w poprzednim komentarzu to jest