Wpis z mikrobloga

tak, studiowała na raz ekonomię, administrację, i rachunkowość xD


@Wracam_do_zywych: ty tak serio czy udajesz tylko?

Zreszta... Z doświadczenia wiem, że dyrektor to tylko stołek. Najczęściej gówno wiedzą i nic nie potrafią.


xD aż dziwne, że ty jeszcze nim nie jesteś. czytając takie wysrywy widzę typowego robola co układa asfalt na ulicy i wyzywa wszystkich co przejeżdżają czymś nowszym od vectry 2008 rocznik xD
@mmenelica powiem tyle.
Jestem biegłym rewidentem od 4 lat, główna ksiegowa w dużej firmie produkcyjnej i najczęściej dyrektor = stołek. Brakuje im doświadczenia praktycznego.

Co z tego, że mamy ekonomistów, którzy robią tylko modele i prognozy, skoro w większości nie odzwierciedlają one stanu gospodarki.

KAS - podczas ostatniej kontroli skarbowej ponad rok temu doświadczyłam braku kompetencji ludzi. Oni sami gubią się w zmieniających się przepisach, a niby powinni być drogowskazem dla przedsiębiorców.
@mmenelica: przeważnie osoby ambitne i ogólnie bardziej inteligentne prócz podstawowej drogi szkoła-studia-praca posiadają też dodatkowe zainteresowania i/lub udzielają się społecznie czy są aktywne w różnych grupach. Nie dość, że babka wygląda na to, że miała dość ok ścieżkę kariery zawodowej to jeszcze robiła coś dodatkowo. Ale najlepiej wyciągnąć to i się pośmiać ¯\_(ツ)_/¯
Babka 37 lat...
@md23: Nie lubię pisu, ale na https://www.gov.pl/web/finanse/anna-chalupa znalazłem taki opis:

Absolwentka ekonomii (specjalność Ekonomia Menedżerska) oraz administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i Podatki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

W latach 2013-2018 zatrudniona jako audytor wewnętrzny, a następnie dyrektor finansowy w spółce prawa handlowego, gdzie odpowiadała m.in. za nadzór nad pionem finansowym i pracami z zakresu rachunkowości. Jednocześnie pełniła funkcję prokurenta (2014-2018).

Od lipca 2018 r.
@md23: Opcje są dwie:
- PIS sypie się w sposób niekontrolowany i biorą kogokolwiek
- PIS będzie się sypać w sposób kontrolowany i biorą słupów na których potem zrzucą całą winę