Wpis z mikrobloga

właśnie będę śniadanko jadł, maskę to mogę zdjąć na razie, na ciepło na świeżym powietrzu
K: dzwoniła dzielnicowa, mówiła że będzie po 11tej
M: (przeżuwa pokarmy boże)
K: (chrumka i posapuje)
M: bardzo dobra kiełbasa kupiłem, słońce schodzi chmura
K: zaraz wyjdzie, bóg da
M: co wy robicie? rzuciliście dla Krzyśka umazany pojemnik w gównie cały, to choroba wam bije już
K: to są ludzie umysłowo chorzy, ich trzeba leczyć, #!$%@? są
M: ale na moim kanale nie przeklinaj, na swoim sobie przeklinaj i wgrywaj
K: umysłowo chore ludzie, na rozum padli, klepka u nich poodbijała 12ta albo 15ta, czy ja chodzę do nich oblewać samochody? gdzie oni mieszkają?
M: okulary słoneczne trzeba zakładać
K: a policja przyjedzie i porobi zdjęcia, ale ja nie puszczę, koniec będzie, mówiła że po 11tej będzie, dam wiaderko szczotkę myj powiem, myj myyyj a nie to ze stanowiska polecisz, pani włoski maluje na czarne? a może tam czarne ma pod kolor maluje wiadomo
M: ja kupiłem kiełbasę
K: tam ma czarne to i tu chce mieć czarne
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - właśnie będę śniadanko jadł, maskę to mogę zdjąć na razie, na ciepło na świ...
źródło: comment_15871236892E7thpEzRatuQ5FBnVoDDI.jpg
  • 15
@SVETER: On już od dawna gubi się,w tym co gada."Lajtów nje będę robił,bo ludzie sami pieniędzy potrzebują( rano mówi) po południe"bede lajta robił" Do lasu też nie chodzi.Taki obłudny,że brak słów. I jest przekonay,że widzowie mu wierzą, w tej jego "prawdę,a nie fałsz" Nie ma odważnego,żeby go ktoś uświadomił porządnie,jaka to z niego gwiazda i jaki obłudny łgarz z niego. Ale zresztą,do tej pustej mózgownicy już nic nie dotrze. Jeszcze lata
@Ane82: Nie trzeba życzyc smierci sam przedwczesny zgon sobie funduje i nie zamierza przestać. Nic nie dotrze to i nie warto go uswiadamiac, bo łeb nie przyjmuje nic do wiadomości. 2/3 życia ćpie, ale on nie narkoman ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bogu przysięgnie to i tak nic nie znaczy, bo 100% łgarz nie wie co to przysięga, dane słowo, czy obietnica.