Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem czegoś, niezbyt często otwieram morde w internecie ale ten przemcel to niezły swir,
Napisalem mu komentarz z dobra rada żeby poszedł do ortodonty, fizjoterapeuty i trenera personalnego zamiast popijac Jim Beama i wrzucać zdjęcia "formy" i pisac ciągle o prawdziwych i fałszywych przyjaciolach, a ten pisze ze usuwa komentarz bo sie znajdzie na wykopie,. XD

Nie czaje tego czlowieka i swiata w ogóle, ale wydaje mi się ze ludzie z wykopu zarówno sie z niego smieja a raczej z jego głupoty ale duzo osob dawalo mu REALNIE dobre rady, a ten sie obraza i kasuje

Zal mi go po prostu, pisze pozdro dla prawdziwych #!$%@? fałszywych cos w tym stylu, a najlepsze jest to ze ON ICH NIE ROZRÓŻNIA.

Brak slow.
#przemcel
  • 7
@Asvari: On cały czas żyje w bance, oststnio coś zaczęło pękać wiec pojawiły się myśli samobójcze. Ale generalnie jeśli chodzi o to jakim jest człowiekiem to kawał gnoja z niego i prymitywa i zdaje sobie sprawę ze wielu ludzi wyśmiewa go za to jak wyglada, ale ja osobiście szkaluje go za go jakim typem jest po prostu