Wpis z mikrobloga

Napisałem już wypowiedzenie z roboty i teraz pytanie, jak się je daje, bo nie wiem za bardzo. Robił to już ktoś z was? Idziecie do Janusza lub kierowniczki i co dajecie na stół ? Janusz pyta się o powód? Mi za bardzo nie chce mi się tłumaczyć, bo i tak mnie nie zrozumieją, bo co powiem? Ze chcę poneetować pół roku albo rok? Najlepiej Powiedzieć może, że znalazłem inną pracę?
#przegryw #praca
  • 14
@mieszkamzmamusia: właśnie sie nie zwolniłem, chciałem ale wymiękłem, wkońcu mnie #!$%@? za picie i pyskowanie xD ale cie rozumie. Powiedz cokolwiek, że masz inne plany na swoje życie i tyle. Trzeba to odbębnić :/ co planujesz dalej jak już skończy sie zasiłek? Ja #!$%@?łem bo zapomniałem o takiej opcji i zamiast neetować to od razu poszedłem dalej #!$%@?ć ale w sumie spoko praca jak dla takiego dzikusa
@mieszkamzmamusia: możesz powiedzieć że masz trudną sytuacje i musisz zrobić przerwę. nie będziesz musiał kłamać ani spowiadać się ze swojego życia. możesz też wybrać coś bardziej normickiego w stylu przeprowadzka na pewien czas, konieczność pomocy rodzinie itp. poza tym jeśli 3 raz wrócisz do tej samej pracy to i tak się połapią że to np. szukanie nowej pracy to był kit xD