Wpis z mikrobloga

  • 2
Z dwojga złego(A6 C6 3.0tdi/E60 3.0d) co byście wybrali, oczywiście A6 tylko Quattro. Przesiadł się ktoś z #e39 może ? Bo coraz bardziej doskwiera mi brak dużej felgi, niższego i twardszego zawieszenia, jakiegoś mpakietu/sline itd. A E39 mi po prostu szkoda psuć( ͡º ͜ʖ͡º)

#bmw #audi #samochody
Kejran - Z dwojga złego(A6 C6 3.0tdi/E60 3.0d) co byście wybrali, oczywiście A6 tylko...

źródło: comment_1586987614AUCnQJmOy8dcbOkSM1rYe5.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@kasprzak Mam wszystko oprócz mpakietu ale szkoda mi się w to bawić raz, że pedantycznie to z 10 klocków, a dwa, że szkoda ładnego, zadbanego w oryginale bez rdzy E39 V8 kaleczyć mpasztetem z Chin.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sorek Jak ją kupowałem 3 miesiące temu byłem zachwycony ciszą, komfortem, bujaniem jak na starym ukochanym fotelu, aczkolwiek teraz mi to zaczyna przeszkadzać widząc, że znajomi jeżdżą #!$%@? zglebionymi E60/E90 xD

@DiMaria Nie wiem jak przy normalnych suchych codziennych warunkach ale zawsze Quattro mnie jarało tym co potrafi w zakrętach czy na śliskim.
  • Odpowiedz
@Kejran:
No raz mi życie uratowało quattro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie trudno byłoby się wytłumaczyć czemu wjechałem przy 200 km/h w autobus miejski xd
  • Odpowiedz
@Kejran: Szukaj E60/61 3.0d w ori M-packu. Najlepiej 218 konną jednostkę i w manualu


@Smieszeg_Kiler: Nie szuka się E60/E61 w ori M-packu z 218 konną jednostką.

Szuka się E60/E61 bez M-packa, po spokojnym właścicielu, po liftingu z 235 konną jednostką w manualu.

E60 w mpakiecie to po prostu pewny gruz i ponad pół bańki nalotu, starszych używanych aut za 10% ich wartości właśnie tak się nie poszukuje.
  • Odpowiedz