Wpis z mikrobloga

Największy aktualnie bezbek na polskim youtubie. Szkalujesz, plusujesz. Nieśmieszne, wymuszone i żenujące żarty - to wszystko na jego kanale. PA TERA, NA EXCEL POWIEM WEKSEL AHAHAHHAHAHAH BEKA XD a teraz może napisze Styczeń w Excelu i automatycznie uzupełnimy, NO I JEST UZUPEŁNIENIE PROSZE PAŃSTWA STYCZEŃ LUTEŃ I MARZEŃ XD BOŻE JAK ŚMIESZNIE #polskiyoutube #oswiadczenie #truestory #humorobrazkowy #bekazpodludzi #cringe #humor #informatyka
Pobierz
źródło: comment_1586942819qWLXgEtG9nRww6DFaQaMVt.jpg
  • 54
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A może rozumiem ten typ humoru, a i tak uważam go za słaby. Nie wpadłeś na to? A kanał dawno zablokowany, tutaj po prostu dziele się opinią na temat wysrywów tego bezbeka. Do tego między innymi służy wykop aby dzielić sie przemyśleniami


@arahooo: a może jednak #!$%@? rozumiesz albo nie pracowałeś z osobami które mają problemy z najprostszymi czynnościami na komputerze albo sam jesteś taką osobą ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arahooo: w sumie to #!$%@? kogo obchodzi Twoje zdanie. Jak Ci się nie podoba to nie oglądaj ¯\_(ツ)_/¯

Jak mnie coś nie śmieszy/wkurza/drażni to nie idę mówić innym, że to jest #!$%@? BO MNIE NIE ŚMIESZY, tylko to #!$%@?.
@arahooo: Jak się robi marketingowy content dla firmy, w której się pracuje to należy się spodziewać duuużej dawki żenady. W tym przypadku żenada jest dość umiarkowana, a mnie nawet czasem bawi.
@arahooo ja bym powiedział że mocno polaryzują, dużo filmików to rzeczywiście bezbeki, niektóre są żenujące, ale jest też sporo naprawdę dobrych, gdzie nawet ten bezbecki styl dodaje jakimś cudem smaczku.
@arahooo: Panie, złoto to co się dzieje w komentarzach pod tym wpisem. Dowiedziałam się już, że nie śmieszy cie to bo:
- nie masz poczucia humoru
- pewnie nie umiesz w kąkuter
- prawdopodobnie oglądasz polskie kabarety xD
- pewnie nie przyjęli cię do pracy

A tak w ogóle to oglądasz jakiegoś typa, który widocznie nie podoba się innym, więc nie masz prawa mówić co tobie się nie podoba xD

A