Wpis z mikrobloga

Mirki czy przypadkiem ograniczenia do 19 kwietnia - 14 dni wcześniej, PLUS te maseczki, nie świadczy o tym że TAK NAPRAWDE rząd i #strazobywatelska założyli że wiekszość lub wszyscy przejdą tą chorobę w ciągu 14 dni od tego 5 kwietnia ???

i dlatego te maseczki i krecenie wała z malejącymi testami..

po drugie, tylk jeł..p by uwierzył że rękawiczki i 5 osób w markecie uchronią przed wirusikiem z 0,3 mikrona..

moze chodzi TYLKO o to by ludzie nie umierali w domach lub na ulicy.. ?
#zdrowie #koronawirus #medycyna #polska #covid19 #ciekawostki #epidemia
  • 8
  • Odpowiedz
@plonace_kalosze: @Green81: tak ale maseczki z materiału czy rękawiczki gdzie z połowa osób źle ich używa i prędzej zakazi się przez maseczkę niż bez niej.. to sorry

zobacz na relacje jak z dps, czy szkół gdzie zakażenie objemowało co najmniej co 5 osób od jednego zakażonego

u mnie w powiecie podają jedną osobę zakażoną od tygodni !!! przecież to kpina

w markecie masz włączoną klimatyzację jak tam wejdzie wirus, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nutka-instrumentalnews: ale wirus nie będziesz aktywny w nieskończoność bez nosiciela. Poza tym właśnie dlatego trzeba nosić maseczki, żeby zminimalizować możliwość roznoszenia. Materiał zatrzyma cząsteczki. Dobrze, że wprowadzają nakaz zasłania ust i nosa, jak ludzie będą źle nosić maseczki pewnie posypią się mandaty. Zobacz gdzie były Czechy przed wprowadzeniem tego nakazu, a gdzie są teraz. Mieli dużo więcej przypadków niż Polska i opanowali sytuację
  • Odpowiedz
@Green81: powiem innaczej używałem takich maseczek do pracy np. przy czyszczeniu pieca z pyłów które sa wszedzie, przy remocie, szliwofowaniu, gazach z ze spawania, etc

takie maseczki nawet do tego się nie nadają, a te ze szmatek to w ogóle.. może coś zmieniają przez kilka minut, potem jest gorzej.. max 30 minut.. i gwarantowane zakażenie przy jednym błędzie dotknięciu czegoś, etc

widziałem jak np. facet cały zamaskowany z rękawiczkami itd lizał
  • Odpowiedz