Wpis z mikrobloga

@piatydzienmiesiaca: Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona sympatycznym odbiorem z jakim się spotkałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przepiękne włosy, zazdro! () No i cieszę się, że w maseczce - możemy zacząć wykopową akcję "oswajania" z maseczkami o wdzięcznej nazwie #kryjryj xD
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw tak z ciekawości jak Twoje włosy wyglądają po 3 dniach? Jesteś w stanie je dobrze wymodelować dzien, albo dwa dni później? Ja jestem na etapie codziennego mycia, tonizowania, suszenia celem modelowania i nałożenia jakiegoś finalnego kosmetyku. Długo zajęło Ci zanim Twoje włosy przyzwyczaiły się do nowego cyklu?
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: no, mnie nie interesuje zdanie wykopowych ekspertów xD
jakbym siebie widziała xD kurde powiem Ci, ja ogólnie susze mniej ale nie mogę myc co 3 dni bo ja po jednym już mam mega tłuste włosy :( A powiedz mi polecasz kosmetyki z Lush? Bo nie ukrywam zastanawiałam się trochę nad używaniem ich :(
  • Odpowiedz
@Fever105: Hm... ciężko u mnie mówić o modelowaniu, bo jako stomatolog codziennie mam po prostu związane włosy w kucyk :D Nie noszę rozpuszczonych włosów praktycznie w ogóle. Natomiast zmianę którą zauważyłam to to że są świeże i puszyste przez cały czas, a nie po jednej dobie tłuste i klapnięte. I nie byłam u fryzjera od roku, a nie mam w ogóle rozdwojonych końcówek.

Nooo... trochę długo. Tak mniej więcej pół roku, po 3 miesiącach przestawiłam na mycie co 2 dzień, a po kolejnych na co 3 dzień.

@smallHands: kobieta do kobiety też może spermić? Coś ci się chyba jednak pomyliło (
  • Odpowiedz