Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saakaszi: proponuje tę stronę zgłaszać i jej posty ile wlezie. Jak się odgrzebią to znowu, ich działalność podpada pod przynajmniej 4 powody zgłoszeń dostępnych na fb
  • Odpowiedz
dla tych, którzy wierzą że aborcja to zabicie człowieka, taki tekst ma w sumie sens. Nic nadzwyczajnego.


@zasadzka01: Dlaczego szkaluje się tych co wierzą, że ziemia jest płaska, a tych co wierzą, że płód to 100% człowiek?
  • Odpowiedz
@Weronika1986: możesz sprawdzić czy naskórek który wczoraj zdrapałam z łokcia to człowiek. Ciekawe rezultaty ci wyjdą.
Dla mnie człowiek to po pierwsze świadomość. Nawet gdyby przyjąć że płód to człowiek, nadal kobieta nie ma obowiązku udzielać swojego ciała żeby ratować płód, jak i ty nie masz obowiązku oddania nerki osobie która jej potrzebuje. Umrze bez tego, ale to powinien być twój wybór
  • Odpowiedz
@Weronika1986: och, jestem za dyskusją i wymianą poglądów w każdym przypadku poza prolajferam. Jest to dla mnie grupa upośledzona emocjonalnie i intelektualnie i /lub z gruntu zła. Z każdym, powtarzam z każdym bedę w stanie dyskutowac - z afrykańskim warlordem, z psychopatycznym kapitalista, z seryjnym mordercą, ale nie z prolajfem. Wiara w coś tak zwyrodniałego jak zrównywanie płodu z człowiekiem dyskwalifikuje.
  • Odpowiedz
@MsChokesondick: Rozumiem, dzielisz ludzi na gorszych i lepszych a tych gorszych w twoim mniemaniu opluwasz, gorsi to są w twoim przekonaniu proliferzy więc ich opluwasz, ja nie mam zdania na ten temat, jest on dla mnie dość trudny, mimo to że nie uważam się za prolifera to zostałem opluty przez ciebie, chyba co do osądu twojej osoby się nie myliłem.
  • Odpowiedz
@Weronika1986: dobrze zrozumiałeś.

Oczywiście gdyby nie to, że w ogóle dyskutuje się nad tą sprawą w parlamencie i prolajferska swołocz chce mi narzucić swoje fanatyczne myślenie nie byłoby problemu.

Sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa - pluję na ludzi, którzy traktują mnie jak rozpłodowe bydło.
  • Odpowiedz
@Weronika1986: racja racja, nie napisałeś wprost, ale gadanie pt. DNA pokazuje czy to czlowiek czy taboret to klasyczny argument prolajfa, dlatego zakwalifikowałam cię do tej grupy.

No ale jeżeli nim nie jesteś to przepraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz