Wpis z mikrobloga

O ja #!$%@? serio będą czarne elfy w nowym dodatku? Ja #!$%@? dobrze że nie gram już w wowa XDDD
Ale blizzard się stoczył ja #!$%@?.Przecież to nawet nie ma pokrycia z lore do #!$%@? nędzy.
I prosze mi nie pisać że nie robiłem mythica bo byłem hardcore raiderem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tymczasem zapraszam każdego do nowego króla mmorpg ff14 o wiele trudniejsze są raidy i wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prychłem z tych elfów XD
#worldofwarcraft #mmorpg #ffxiv
  • 23
@Krosser556677:

o wiele trudniejsze są raidy

Jako gracz obu: w tym momencie parsknąłem. FF14 robi wiele rzeczy rewelacyjnie: storytelling, kwestie AV, levelowanie, GCD, etc., ale no sorry - w kwestii skomplikowania end-game contentu, to FF14 nie ma startu do WoWa. Bądźmy obiektywni.
@Lstr: Moim zdaniem w ff14 raidy są o wiele bardziej zręcznościowe i dbm nie #!$%@? ci na cały regulator co masz robić.Fakt taki Argus na mythicu był #!$%@? albo KJ.W m+ też nie ma nic trudnego aktualnie nawet te wysokie w #!$%@? klucz wystarczy mieć zajebiste party i op klasy aktualnie.
@lubie-solnik: O to mi chodzi. W TBC słyszałem, że WoW się stoczył i w ogóle lipa. I że to nie to co vanilla. W WotLKu, że TBC to jednak było coś - nie było BoJek, splitów rajdów, a catch-up mechanics niszczą grę. I tak dalej :)

Legion był obiektywnie jednym z najlepszych dodatków, a nastąpił znacznie później niż Cata. MoP też był bardzo dobry. Ba, samo Cata dość niesłusznie zbiera hate,
@Krosser556677: MMO to nie zręcznościówki. Owszem, FF14 #!$%@? się dynamiką potyczek, ale to tylko składowa całości. Samo Square przyznaje, że chcą, żeby FF14 było grą do której gracze wracają z każdym nowym patchem, a w międzyczasie grają w inne gry. Jest to świetne, śliczne, rewelacyjnie prowadzone MMO, które jest mocno casualowe. Ergo, nie jest to pozycja dla ludzi, którzy chcą ogromu contentu do którego mogą logować się każdego dnia. Pisałem kiedyś,
@Lstr: kazdy ma swoja opinie, ja bardziej patrze przez pryzmat aren. TBC, WOTLK,CATA najlepiej sie je gralo i ogladalo. potem co nastapilo to nie wiem, walenie konia na 2s ( od nie wiem jakis 3 dodatkow jest niegrywalne ze az musieli wprowadzic obnizenie heala XD), 3s tez jakos mnie nie wciagnelo. Pamietam czasy jak filmiki najlepszych graczy z tbc i wotlka caly czas sie ogladalo ( szczegolnie te z arena tournamentu)
@lubie-solnik: Tak, areny zdecydowanie straciły na jakości - i tutaj się zgodzę, że TBC / WotLK były złotymi ich czasami. Może po części dzięki temu, że sami gracze bardziej lamili, a teraz wszystko jest rozebrane do czynników pierwszych.
Od 7.0 boli mnie stat template do tego stopnia, że odpuściłem PvP praktycznie zupełnie. Brakuje mi resi gearu i satysfakcji z bycia OP na RBG po tym jak już się ubrałem w bis
@Lstr: zostalo juz tylko czekac na classic tbc. obstawiam ze hype moze byc wiekszy niz na classicu bo wlasnie dochodza tam areny. Nie rozumiem ludzi co np. ogladaja na twitchu wow classica. Tam sie przeciez nic nie dzieje poza raidami- world pvp i bg nudza po tygodniu tego samego. A content aren gdzie najlepsi gracze wroca na stare smieci moze byc ciekawy. kazdy by byl chyba ciekawy jak raiku,bestworld itp etc
@lubie-solnik: Mordo na wowa tbc to ja wracam oczywiście! Mnie też classic nie zainteresował jedyną esencją gry tam jest levelowanie ale jak wejdzie tbc ja #!$%@? miazga.A jak #!$%@?ą WOTLKA to się zesram ze szczęścia.W classicu skończyłem na lvlu 30.
@Lstr: Ja grałem tylko dla pve.Pvp też co prawda ale to for fun kompletnie.Jedynie w pve cisnąłem szalono.Co do zabicia wowa przez samego siebie obawiam się że 9.0 będzie klęską
@ArthasMenethil: ale Czarne Belfy to faktycznie #!$%@? logiki - wszystkie inne rasy, ok. Ale Belfy są takie jakie są bo kombinowały z magią światła i arcane. High i Blood elfy były opisywane jako blade, a nie #!$%@? czarne
@marv0oo Gra po stronie gracza jest od dawna nie zgodna z lore. Po prostu Blizzard znalazł kolejny sposób by zachęcić ludzi do gry, mogą oni sobie zrobić postać na swoje podobieństwo. Dla mnie plus, bo na świecie nie ma tylko białej rasy.