Wpis z mikrobloga

Wprowadzi mnie ktoś w to całe uniwersum czy jak to zwiecie od początku? Bo nigdy się w temat nie zagłębiałem a jako że na naszej scenie patocelebrytów bieda to postanowiłem zobaczyć o co z tymi kononami chodzi ale nic nie ogarniam :D Tak w skrócie jakby mi ktoś historie opowiedział to byłbym wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
@Raaawrr: Kononowicz to biedny człowiek która pato-prawica na wykopie próbuje wyśmiać, gdyż mieszka i nie kryje się ze swoim partnerem tej samej płci. Doszło do tego, że pomimo tylu dowodów (całowania, chodzenia po domu nago,sypianie w tym samym pokoju etc.) muszą się z tym kryć. Pan Krzysztof jest męczennikiem, to fakt.
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Niekoniecznie się ukrywa. Brał przecież czynny udział w trakcie ostatniego słynnego marszu LGBT w Białymstoku i nawet został nagrany z nim krótki wywiad przez chociażby starego redaktora Czeczetkowicza.
Pomijając ten wątek to Czeczetkowicz został wtedy zaproszony przez Konona i obiecał się z nim skontaktować, do czego w końcu doszło i redaktor Adam przyszedł do Konona na Szkolną w tym roku ale niestety nie ma przynajmniej upublicznionego nagrania z akcji
  • Odpowiedz
@Raaawrr: Jako, że siedzę od początku powstania uniwersum to może trochę wytłumaczę. Uniwersum Szkolnej to nie jest zwykłe pato, gdzie pijąc i w związku z tym się biją, piją czy fekalia z siebie wyrzucają; naturalnie takie coś też się zdarza, ale są to zazwyczaj dodatki do całości. Tutaj podstawą jest absurd, humor dosłownie angielski (jak z Pajtonów czy Fasoli) oraz motyw klątwy warmiańskiej, a także przygody dnia codziennego naszych bohaterów,
Hitmanq - @Raaawrr: Jako, że siedzę od początku powstania uniwersum to może trochę wy...

źródło: comment_15867197111EJwQGfrMkBXYY4yFWhWWK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz